Logo
 Wydrukuj tę stronę

Gdzie obejrzeć mecz Anglia-Polska?

Gdzie obejrzeć mecz Anglia-Polska?

Wielkie sportowe emocje czekają nas 31 marca na stadionie Wembley. W wyścigu do piłkarskiego mundialu w Katarze, Anglia podejmie Polskę.  

W europejskich eliminacjach bierze udział 55 reprezentacji narodowych podzielonych na 10 grup (5- i 6-zespołowych). Najlepsza drużyna z każdej z 10 grup automatycznie kwalifikuje się do Mistrzostw Świata, a 10 najlepszych drużyn z drugich miejsc + 2 najlepszych zwycięzców grup Ligi Narodów UEFA którzy nie zajęli odpowiedniego miejsca w eliminacjach będą brali udział w barażach o pozostałe 3 miejsca.

Reprezentacja Polski trafiła do jednej z teoretycznie najsłabszych grupy z Anglią, Albanią, Węgrami, Andorą i San Marino. Jej faworytem jest bez wątpienia ekipa z WYsp Brytyjskich, która w pierwszym spotkaniu e;leminiacyjnym bez problemów rozprawiła się z San Marino (5:0). Polacy tymczasem zremisowali w Budapeszcie z Węgrami 3:3.

Transmisję z meczu Anglia - Polska przeprowadzą stacje TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport (Polska) oraz BBC (UK). Początek spotkania w środę (31.03.2021 r.) o godz. 19:45. Darmowy stream online dostępny będzie na stronie TVPSPORT.pl (Polska) oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport (Polska).

Zobacz także:

© Goniec.com