MenuZaginęła Amelia Zapadka. Policja apeluje o pomoc

  • Napisane przez  goniec.com
arch: bedfordshire.police.uk arch: bedfordshire.police.uk

Policja szuka 16-letniej Amelii Zapadki. Dziewczyna zaginęła w piątek, 5 marca.

Udało się dotrzeć do obrazy CCTV, na której widać zaginioną nastolatkę. Na zdjęciach widać 16-letnią Amelię w sklepie na High Street North w Dunstable około godziny 19:00 w piątek wieczorem (5 marca). Później widziano ją, jak wsiadała do małego czerwonego samochodu na obszarze Ashton Road około 19.10 i wkrótce potem zgłoszono zaginięcie.

Dziewczyna ma średniej długości ciemne włosy i miała na sobie błyszczącą, czarną puchową kurtkę i czarne spodnie. Amelia jest związana z obszarem High Wycombe oraz Londynem. "Amelia powinna wiedzieć, że nie ma kłopotów, a my chcemy tylko upewnić się, że jest bezpieczna" . - powiedziała detektyw Nadinspektor Zara Brown z Jednostki Ochrony Publicznej Policji w Bedfordshire.

"Jeśli ktoś rozpozna dziewczynę na tych zdjęciach lub ma jakieś informacje, które mogą nam pomóc znaleźć Amelię, skontaktuj się z nami” - apeluje policja.

"Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje, jest proszony o skontaktowanie się z nami za pośrednictwem naszego internetowego centrum raportowania lub dzwoniąc pod numer 101. Proszę podać numer referencyjny 419 z piątku (5 marca)" - brzmi komunikat.

Powrót na górę