MenuUwaga! Awaria w firmie Microsoft. Nie działa skrzynka

  • Napisane przez  goniec.com
Uwaga! Awaria w firmie Microsoft. Nie działa skrzynka

Usługa poczty e-mail Outlook firmy Microsoft nie działa, co wpływa na korzystanie z programu Outlook w Internecie, na komputerach stacjonarnych i urządzeniach przenośnych.

„Otrzymaliśmy zgłoszenia użytkowników, którzy mają problemy z dostępem do swoich kont Exchange Online za pośrednictwem programu Outlook w sieci Web”, opublikowano na Twitterze oficjalne konto Microsoft .Podczas gdy wstępne dochodzenie wykazało, że usterka wystąpiła głównie w Indiach, dodatkowe dane wykazały, że miała ona wpływ na użytkowników na całym świecie.

„Zebraliśmy dodatkowe dane z infrastruktury, której dotyczy problem, aby określić wpływ na nasze protokoły online Exchange. Dodatkowo stwierdziliśmy, że ten problem dotyczy użytkowników na całym świecie ”- kontynuuje firma . „Użytkownicy mogą napotkać problemy z różnymi protokołami Exchange Online, w tym programem Outlook na komputery stacjonarne, urządzenia mobilne, a także te zależne od funkcji REST”. Według strony internetowej DownDetector, problem dotyczy również Office 365 i Microsoft Teams.

To druga taka awaria w ciągu tygodnia giganta oprogramowania. (Źródło:independent.co.uk)

Powrót na górę