Menu


Zjednoczenie Polskie zaprasza na konferencję

Zjednoczenie Polskie zaprasza na konferencję

Zjednoczenie Polskie w Wielkiej Brytanii i Instytut Józefa Piłsudskiego zapraszają na konferencję „Co Nas Łączy?”.

 

Konferencja odbędzie się w Sali Malinowej POSK (240 King Street London W6 0RF) w sobotę 16 marca 2019 r. Rejestracja – 9.30. Rozpoczęcie konferencji o 10.00, zakończenie o 17.00. Zgłoszenia (przez Eventbrite) należy przesyłać do 8 marca. Uwaga, ilość miejsc ograniczona!

O ZPWB:
Jesteśmy organizacją społeczną charity C.I.O pracującą na zasadzie wolontariatu. Nasze władze są wybierane demokratycznie co 2 lata na Walnym Zjeździe wszystkich organizacji członkowskich i członków indywidualnych. Przy wzrastającej liczbie Polaków odgrywamy coraz większą rolę w Wielkiej Brytanii jako mnieszość narodowa. Aby sprostać pojawiającym się problemom potrzebujemy Waszego wkładu. Jako część polskiej społeczności musicie przyjąć aktywną postawę, przyłączać się do istniejących polskich organizacji lub, tam gdzie ich nie ma, tworzyć nowe. W ten sposób staniemy się siłą polityczną, z którą coraz bardziej liczyć się bedą władze brytyjskie i brytyjskie Związki Zawodowe. Aktywność w Związkach Zawodowych, zapisywanie się na listy wyborcze, aktywność w brytyjskich partiach politycznych nie tylko pomogą w naszych codziennych sprawach, lecz również w naszej integracji w społeczeństwie. Wszystko to jest szczególnie ważne w dzisiejszych warunkach ekonomicznych, gdy coraz trudniej jest zdobyć i utrzymać pracę. Tak długo jak będziemy postrzegani jako zjednoczona, zorganizowana społeczność, będziemy traktowani z należnym nam respektem. Wielu z Was zdobyło zapewne doświadczenie w pracy społecznej, warto byłoby wykorzystać je we wspólnym celu.

Kontakt: 240 King Street, Hammersmith W6 0RF, London, United Kingdom
Phone: +44 (0) 208 741 16 06
Fax:     +44 (0) 208 741 57 67
e-mail:. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę