Menu


Jutro nie pojedziesz metrem. Będzie strajk

 • Napisane przez  Goniec.com
 • 1 komentarz
Jutro nie pojedziesz metrem. Będzie strajk shutterstock

Już jutro rozpoczną się 48-strajki maszynistów linii Jubilee. Związki zawodowe nie dogadują się z władzami London Underground. 

Prawdopodobnie jutro rozpocznie się strajk maszynistów, którzy nie zgadzają się na wprowadzana zmiany w rozkładzie jazdy bez ich wiedzy. Swoim manifestem chcą pokazać, że nie godzą się na takie traktowanie i liczą na partnerstwo w kwestiach ustalania jakichkolwiek zmian w godzinach kursowania metra. 

Jeśli pracownicy postanowią ostatecznie rozpocząć swój strajk, linia Piccadilly przestanie działać już jutro wczesnym popołudniem. Kolejny planują na piątek, 26 września, który ma potrwać aż do soboty. Decyzja maszynistów wprowadzi duże zamieszanie w komunikacji miejskiej. 

Rzecznik prasowy Transport of London proponuje pasażerom, by swoje podróże zakończyli do godz. 22:00, ponieważ w piątek nie będzie możliwości skorzystania z usług Night Tube. Jednak w trakcie trwania protestów, podstawiony będzie specjalny autobus zastępczy. 

Dopiero w sobotę, około godz. 7:30 rano zostanie przywrócony prawidłowy kurs linii metra na trasie Heatrow - Cockfosters, zaś godzinę później – Acton Twon - Uxbridge. Skutki strajku odczują najbardziej pasażerowie podróżujący na trasie Finsbury Park, King’s Cross St, Hammersmith oraz Green Park. 

1 komentarz

 • finanscapital
  finanscapital wtorek, 25, wrzesień 2018 12:01 Link do komentarza

  Oferta pożyczki dla tych, którzy mają problemy
  Cześć wszystkim
  Szukasz finansowania, aby ożywić swoje działania, przeprowadzić projekt, w którym twoje długi są potrzebne dla innych
  powody, ale niestety bank prosi o warunki, których nie jesteś w stanie wypełnić. Więcej obaw, aby to zrobić, udzielam pożyczek od 5000 € 450,500 000 € dowolnej osobie lub firmom, które są w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań. kontakt przez e-mail: finanscapital24@gmail.com

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę