MenuCzas na sen, czyli mini sennik na Andrzejki

  • Napisane przez  Goniec Polski
Czas na sen, czyli mini sennik na Andrzejki Shutterstock

Analiza snów towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. Wiele osób uważa, że to co się dzieje i może wydarzyć się w naszym życiu ma swoje odzwierciedlenie w tym, co śni nam się w nocy. Andrzejki to doskonała okazja do tego, by – nawet jeśli nie robimy tego na co dzień – bliżej się temu przyjrzeć.

Pieniądze
– dostałeś pieniądze – czekają cię ogromne wydatki; fałszywe pieniądze – utracisz możliwość dużego zarobku; znalazłeś pieniądze – będziesz mieć szczęście w grze; liczenie pieniędzy – ustabilizowane zarobki.

Anioł
 – jeśli rozmawiasz z aniołem, możesz mieć kłopoty rodzinne. Jeśli widzisz anioła – znajomość człowieka, którego poznałeś przy grze przyda ci się w rozwiązaniu obecnego problemu.

Auto
 – jeśli sam nim kierujesz: trzymasz swoje sprawy mocno w ręku; jechać z obcą osobą: poznasz kogoś nadzwyczajnego; prowadzić zniszczone auto: potrzebujesz odpoczynku; kupić: początek przedsięwzięcia, które wróży powodzenie; wypadek: straty finansowe.

Śmierć
 – długie życie.

Motyl
– widzieć – nie możesz liczyć na swojego przyjaciela albo partnera; fruwający – odnowisz pewną znajomość; złapać – zdrada w przyjaźni lub miłości.

Gorączka
 – jeśli masz gorączkę, będziesz usatysfakcjonowany załatwieniem sprawy, która nie da pieniędzy.

Klucze
– jeśli znalazłeś klucze – unikniesz przykrej sytuacji; otwierasz obce drzwi – czeka cię uciążliwa podróż; rozsypiesz klucze – nie zachowujesz właściwego porządku przy pracy.

Okulary
– widzieć albo nosić: pechowa sytuacja; kupować: uważaj na nowe znajomości; zgubić: boisz się, że nie poradzisz sobie bez pomocy innych osób.

Kobieta
– ciężarna kobieta – radość; czarnowłosa kobieta – nie powinieneś mieszać się do kłótni; blondynka – uwierz w swoją szczęśliwą gwiazdę; stara kobieta – nieprzyjemna kłótnia; rudowłosa kobieta – strzeż się zdrady; śmiejąca się kobieta – wielkie wydatki; młoda kobieta – popełnisz głupi błąd.

But
– jeśli przyśni ci się stary but – oszukają cię. Jeśli nowy – bądź czujny.

Łzy
– niespodziewana miłość.

Dziecko
 – powinieneś postarać się zapanować na swoją huśtawką nastrojów.

Jeść
 – jedzenie dobrych rzeczy – nie zagraża ci niedostatek; jedzenie niesmacznych potraw – twoje obecne zajęcia nie sprawiają ci satysfakcji; widzieć jedzących – oczekuj bardzo miłego zaproszenia; przypalone potrawy – wiadomość, która cię nie zadowoli.

Żenić
– zawierasz małżeństwo – nadchodzą dobre czasy. Jeśli widzisz małżeństwo – zrealizujesz projekt.

Zegar
– dworcowy zegar wskazuje, że ciągle jesteś w ruchu i nadszedł już czas na niezbędne zmiany; cyfrowy – odnosi się do nieodpowiedniego położenia w tej chwili; klepsydra – nadszedł dobry czas na jakiś start; zegar ścienny – masz rację w jakiejś sprawie; budzik – powinieneś się obudzić, czyli żyć bardziej świadomie

Latać
– miłe przeżycie; jeśli przyśni ci się, że lecisz i spadasz, czekają cię nieprzyjemności; jeśli latasz na skrzydłach, będziesz mieć szczęście.

Adres
– jeśli obcy adres, zagraj przez pośrednika. Jeśli adres jest znajomy, skontaktuj się z tą osobą, a później graj.

Powrót na górę