Menu


Wybory Miss Polski UK & Ireland 2017

Wybory Miss Polski UK & Ireland 2017 Maciej Libera

Od 1 marca ruszyły półfinały wyborów Miss Polski UK & Ireland 2017. Zainteresowanie konkursem było większe niż się spodziewano.

Miss Polski to wydarzenie organizowane w Polsce corocznie od wielu lat. Biorą w nim udział najpiękniejsze Polki. W tym roku, po 6 latach przerwy, konkurs powraca na Wyspy, a Wielka Brytania zostanie potraktowana jako 17-te województwo, na równi z polskimi województwami. Zwyciężczynie konkursu w UK trafią automatycznie do polskich ćwierć i półfinałów.

Już pierwszego dnia głosowania na najpiękniejszą Polkę swoje głosy w Wielkiej Brytanii oddało aż cztery tysiące osób, a pod koniec pierwszego tygodnia internauci oddali w sumie prawie 70 tysięcy głosów.Tylko do końca marca, poprzez głosowanie, internauci mogą wyłonić dwadzieścia najpiękniejszych ich zdaniem Polek, które wezmą udział w gali Miss Polski UK & Ireland 2017.

Każdy, kto chciałby wystąpić w roli jurora o szczegółach może przeczytać na stronie Miss Polski, na której można się również zapoznać ze zdjęciami i sylwetkami kandydatek.

(inf.pras.)

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę