Menu


Zostań Miss Polski UK

  • Napisane przez  Goniec.com
  • 1 komentarz
Mateusz Maga Mateusz Maga Agencja BE&W

Przygotowania do wznowionej po ośmiu latach brytyjskiej edycji konkursu Miss Polski UK & Ireland 2017 idą pełną parą. Zgłaszać się można jeszcze tylko do końca stycznia.

Swój udział w jury potwierdzili między innymi Mateusz Maga znany z programu „Top Model”, odnoszący sukcesy na światowych wybiegach, a jednym z VIP obecnych na Gali będzie Finalist Top Model UK Łukasz Łobanowski.

W roli pary prowadzących, którzy poprowadzą rozmowy na backstage, wystąpi m.in. Kate Ice – znana na Wyspach modelka, prowadząca także program o modzie. Na czele zespołu makijażystów i fryzjerów stanie słynny stylista Yugine Grudzinski.

Imprezę uświetni Syla – nazywana polską Samantą Fox oraz Denis – wokalista znany z występów z samozwańczym „Królem Albanii” – Popkiem.

Finalistki konkursu wystąpią między innymi w kreacjach przygotowanych przez słynne Polki – światowej sławy projektantki – siostry Kruszyńskie. Organizatorzy zapowiadają, że to dopiero początek planowanych atrakcji. Więcej szczegółów już wkrótce.

Jednocześnie przypominamy, iż nabór kandydatek do konkursu Miss Polski UK & Ireland 2017 potrwa tylko do końca stycznia 2017. Walka o koronę rozpocznie się już w marcu, którą zakończy w maju 2017 Gala Miss Polski UK & Ireland 2017. Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę www.misspolski.uk.

(inf. pras.)

1 komentarz

  • Rycho
    Rycho wtorek, 10, styczeń 2017 22:42 Link do komentarza

    A ten to gej czy transwestyta ? Za szybko to miga-zróbcie kurwa coś z tym !

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę