Menu


Oglądaj najnowsze polskie przeboje filmowe oraz kinowe klasyki w jakości HD na Lebara Play

Oglądaj najnowsze polskie przeboje filmowe oraz kinowe klasyki w jakości HD na Lebara Play

Lebara Play, nowy serwis rozrywkowy z materiałami wideo z Grupy Lebara, poszerza swoją ofertę dla polskiej społeczności w UK. Oglądaj takie hity jak Miasto 44 czy Fotograf, a także klasyki filmowe jak Dzień Świra czy Kilerów 2óch, wszystkie transmitowane w jakości HD na Twój smartfon, komputer czy tablet. Największe gwiazdy, kultowe komedie i premiery najgorętszych box hitów ostatnich lat znajdują się w zasięgu ręki.

Dzięki zarejestrowaniu się w serwisie możesz oglądać filmy za darmo – w tym miesiącu jest to Facet (nie) Potrzebny od Zaraz. Możesz też zakupić abonament w cenie już od £4.99 i otrzymać 50% zniżki w pierwszym miesiącu – na stronie play.lebara.com.

Połącz się poprzez internet szerokopasmowy lub WIFI i pobierz darmową aplikację. Możesz też zapytać o Lebara PLay w swoim lokalnym sklepie Lebary.
 
Świąteczne Przeboje

Poniżej kilka nieśmiertelnych hitów, do objerzenia których zachęcamy w te Święta.

 • Dzień Świra (zwycięzca Festiwalu Filmowego w Gdyni w 2002 roku), opowiadający o jednym dniu życia rozgoryczonego nauczyciela, który swoją frustrację przerzuca na wszystkich w około.
 • Chłopaki nie Płaczą – klasyczna już historia o nastolatkach mieszkających w Warszawie, którzy przypadkowo wmieszali się w interesy lokalnej mafii
 • Killer – prześmieszna historia pomyłki prawdziwego mordercy na zlecenie ze zwykłym taksówkarzem, gdzie za kratki trafia ten drugi. Podobny sukces odniosła również druga cześć, czyli Killer 2.

Rodzime Gwiazdy

Lebara Play oferuje filmy z udziałem wspaniałego aktora Janusza Gajosa, nakręcone w ostatnich 4 dekadach: Przesłuchanie (1989), Psy (1992), Pitbull (2005) i Obywatel (2014).

Gajos ukończył Akademię Filmowo-Teatralną w Łodzi w 1965 roku jako jeden z najlepszych studentów, mimo że wcześniej jego aplikacja na studia była odrzucana trzy razy. Swój wczesny sukces osiągnął w momencie gdy Konrad Nałecki zaoferował mu główną rolę w serialu Czterej Pancerni i Pies, która okazała się dla Gajosa jednocześnie zbawieniem i przekleństwem. Bohaterski dowódca czołgu Rudy 102, który walczył przeciwko nazistowskim najeźdźcom, stał się prawdziwym idolem dla młodszej widowni.

Odkryj na nowo Marka Kondrata – który wygrał nagrodę dla najlepszego aktora podczas Polskiego Festiwalu Filmowego w 2003 za jego rolę w filmie Dzień Świra. W Lebara Play możesz zobaczyć te oto filmy z Markiem Kondratem:

 • Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce (1990)
 • Psy (1992)
 • Pieniądze  to nie wszystko (2001)
 • Dzień Świra (2002)

Top 10

Oto aktualnie najczęściej oglądane filmy na platformie:

 1. FACET (NIE) POTRZEBNY OD ZARAZ
 2. FOTOGRAF
 3. CHCE SIĘ ŻYĆ
 4. MIASTO 44
 5. VINCI
 6. MÓW MI ROCKEFELLER
 7. PORNO
 8. MISTYFIKACJA
 9. POD MOCNYM ANIOŁEM
 10. ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA

Dodatkowe informacje o Lebara Play

Lebara Play jest jedyną wielokulturową usługą łączącą jednocześnie darmowe oraz płatne, licencjonowane treści w jednym miejscu, bez długoterminowych zobowiązań. Poza polskimi i rumuńskimi filmami, platforma oferuje także najlepsze filmy na żądanie oraz kanały live TV w językach Tamil, Telugu, Hindi, Bengali, Punjabi, Turecki, Francuski Zachodnio-Afrykański oraz Angielski Zachodnio-Afrykański:

 • Ceny subskrypcji poprzez internet, tablet czy smartfon, zaczynają się od £4,99 na miesiąc
 • W rocznej subskrypcji otrzymujesz możliwość nielimitowanego oglądania wybranego pakietu w specjalnej, promocyjnej cenie £149 (standardowa cena to £199). W opcji tej otrzymujesz też dekoder TV, który możesz podłączyć do zwykłego odbiornika TV.
 • Aplikację Lebara Play można ściągnąć za darmo z serwisu iTunes App Store lub Google Play w 39 europejskich krajach
 • Dostęp do usługi na komputer PC lub MAC poprzez https://play.lebara.com
 • Zarejestruj maksymalnie trzy urządzenia na swoje konto w Lebara Play i oglądaj jednocześnie na dwóch urządzeniach

art. prom.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę