Menu


Rozwód w Buckingham Palace czy plotka wyssana z palca?

Rozwód w Buckingham Palace czy plotka wyssana z palca?

Niedawno w prasie pojawiły się szokujące doniesienia, wedle których Kate i William szykują się... do rozwodu! Wg kolorowej prasy, podobno książę dopuścił  się romansu z przyjaciółką żony, Rose Hanbury.

Tabloid „Globe” podaje nawet, że para rozmawia już na ten temat z prawnikami. - Książę William i jego zazdrosna żona, Kate, rozmawiają już z prawnikami, ponieważ ich małżeństwo rozpadło się po skandalicznych plotkach o romansie. Kate jest upokorzona doniesieniami o romansie Williama, który zdradzał ją pod jej nosem i nie zamierza grać głupiej. Ktoś doniósł jej, że William od lat torował drogę w towarzystwie dla Rose i mówił znajomym, że jest tą, która wywinęła się z małżeństwa z nim (…) - głosi „Globe”.

Pałac Buckingham nie komentuje sprawy. - Co zrozumiałe, głosu nie zabrali publicznie także sami zainteresowani. Natomiast uważni obserwatorzy zauważyli u Kate pewien szczegół, który mógłby być wskazówką - spekuluje pomponik.pl. - Chodzi o... ślubne kolczyki, które księżna założyła na wielkanocną mszę. To właśnie je miała na uszach, gdy wychodziła za mąż. Teraz pokazała się w nich na kilka dni przed rocznicą ślubu. Zagraniczne media już spekulują, że tym samym chciała coś przekazać i uciszyć plotki...

 

(więcej na: pomponik.pl)

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę