Menu


Syn Olbrychskiego ma kłopoty

  • Napisane przez  goniec.com
  • 1 komentarz
Syn Olbrychskiego ma kłopoty

Kilka miesięcy temu Rafał O. (46 l.), syn słynnego polskiego aktora, zaatakował montera naprawiającego awarię wodociągu na jednym z osiedli na warszawskim Wilanowie. Aktor miał grozić mężczyźnie siekierą oraz zniszczyć agregat. Prokuratura Okręgowa w Warszawie postawiła już zarzuty Rafałowi O. Ile mu grozi?

- Rafałowi O. zarzuca się, że groził poszkodowanemu pozbawieniem życia i uszkodził mienie o wartości prawie 1200 zł - powiedział tygodnikowi „Życie na gorąco" Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie przekazała sprawę do Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa. Rafałowi O. może grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

więcej na: www.fakt.pl

1 komentarz

  • kazek
    kazek niedziela, 10, grudzień 2017 11:20 Link do komentarza

    Żadne dziecko aktora, czy piosenkarza nie "przerosło" rodzica. Przecież od urodzenia mają wszystko podane i dostępne: nauczycieli rytmiki, muzyki, tańca. Cały czas obracają się też w kregu aktorów i piosenkarzy...i gówno z tego. Wyćwiczone do perfekcji są sztuczni. Weźmy przykład Stuhra; ojciec i syn. Synalek nie ma tego "czegoś" iskry bożej. Śmieje się chichocze, zgrywa artystę i nic poza tym. Natalia Kukulska - zero przebojów, a wydała kilka płyt. ...no "puszek, okruszek" sprzed 30 lat. W Polsacie, synek reżysera; ćpun i przygłup (taki czarny z garbatym nosem) błąka się po wszystkich serialach. Co, ojciec nie widzi, że to niedojda? W Polsce pod względem dziedziczenia stanowisk aktorskich przez dzieci nie zmieniło się, chociaz ustrój padł. To kasta niedostępna dla innych, podobnie jak sędziowska.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę