Menu


Anna Powierza o nadwadze: „Płakałam z bólu”

Anna Powierza o nadwadze: „Płakałam z bólu” Agencja BE&W

Anna Powierza znana jest głównie dzięki roli w Klanie. W bohaterkę Czesię wciela się nieprzerwanie już od 1997 roku.

Aktorka przez kilka lat zmagała się z nadwagą. Powierza zapewnia, że przez cały próbowała z nią walczyć, ale ćwiczenia nie dawały odpowiednich rezultatów. Dopiero dzięki operacji aktorka zaakceptowała swoje ciało.

– W ciąży utyłam ponad 30 kilogramów. Po porodzie natychmiast zaczęłam walkę o powrót do dawnej figury. Chudłam, oczywiście. Tyle, co nic! Pół kilo w półtora miesiąca. Czasem jednak było tak, że z niejasnych przyczyn przybierałam na wadze. To był dla mnie powód do doła. Z lustra patrzyła na mnie obca, ohydna baba, której nie byłam w stanie zaakceptować. Płakałam z bólu, bo siadał mi kręgosłup i stawy, które w bardzo krótkim czasie musiały dźwigać taką masę – mówi Powierza.

– Wreszcie zdecydowałam się coś z tym zrobić, skoro los pcha mnie w stronę kariery w show biznesie. Operował mnie najlepszy z najlepszych, doktor Szczyt. Po zabiegu konsekwentnie nie widziałam powodu, by to ukrywać albo udawać, że przeszłam katar. To tak, jakby pójść do fryzjera razy tysiąc! Skrzydła u ramion, świat u stóp. Jeśli któraś z pań się waha, nie do końca się akceptuje i nie może zdecydować, czy taką operację zrobić... Niech zrobi! Samozachwyt nie mija przez dobrych parę lat – dodała.

(at)

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę