Menu


TVP zwolniło Makłowicza i zapowiada proces

  • Napisane przez  Goniec.com
  • 1 komentarz
TVP zwolniło Makłowicza i zapowiada proces Shutterstock

Telewizja Polska domaga się przeprosin i odszkodowania od Roberta Makłowicza w związku z poniesionymi stratami wizerunkowymi.

Kucharz, który od 1998 r. był autorem programu „Makłowicz w podróży” otrzymał wypowiedzenie, po tym jak nie mógł się porozumieć z władzami TVP w sprawie jego występu w spocie wizerunkowym. Makłowicz uważa, że spot został zmanipulowany, ponieważ wypowiedziane przez niego zdanie o programie Bake Off: Ale ciacho! zmontowano tak, że komplementował Telewizję Polską. Makłowicz oburzył się zachowaniem kierownictwa TVP i domagał się usunięcia go ze reklamy prezentującej ramówkę.

– Słowa, których użyłem, dotyczyły programu Bake Off: Ale ciacho! - o czym świetnie wiedzieli realizujący spot, jednak świadomie i bez mej wiedzy zacytowali je w innym kontekście – tłumaczył na swoim profilu na Facebooku Robert Makłowicz.

– TVP nie może tolerować sytuacji, w której autor finansowanego i promowanego przez nią przez lata programu burzy zasady lojalności i współpracy. Atak, którego dopuścił się pan Robert Makłowicz na swoich kolegów i koleżanki jednoznacznie przekreśla dwie dekady budowania wzajemnych relacji, jednocześnie wpisuje się w ogólny atak na media publiczne i spór polityczny, którego TVP nie jest stroną (…) TVP będzie żądała publicznych przeprosin i odszkodowania adekwatnego do poniesionych strat wizerunkowych – czytamy w oświdczeniu.

(at)

1 komentarz

  • Jarun
    Jarun poniedziałek, 20, marzec 2017 21:41 Link do komentarza

    Ten buc Kurski to ofiara awansu partyjnego i sztachetę mu a nie telewizję. Bezczelne s*syny najpierw zmanipulowali a teraz udają świętoszków.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę