Menu


Magda Gessler: „Jestem aniołem”

  • Napisane przez  Goniec.com
  • 1 komentarz
Magda Gessler: „Jestem aniołem” Agencja BE&W

Gessler stała się znana głównie za sprawą „Kuchennych rewolucji”, w których pomaga ratować podupadające restauracje. Jednak nie wszyscy właściciele lokali są zadowoleni z pracy znanej restauratorki.

Magda Gessler kilka razy procesowała się z właścicielami restauracji, którzy był rozczarowani efektami programu, a także zachowaniem prowadzącej. W najnowszym wywiadzie Gessler broni się twierdząc, że chciała jedynie pomóc.

– Na ponad 200 restauracji procesów jest kilka. Program trwa już siódmy rok i z 200 restauracji, które do niego przystąpiły, 120 działa dobrze i właściciele dziękują Bogu, że się spotkaliśmy. Jestem aniołem. Pomogłam wielu ludziom, żeby byli szczęśliwi. Dałam coś od siebie nie oczekując niczego w zamian (…) Czasem wstrząs tym ludziom jest potrzebny, bo inaczej nie ruszą z martwego punktu. To jest terapia, boli, ale potem można żyć. Moim celem jest pomóc. Moją wadą jest "dajstwo". Zanim ktokolwiek się określi, czy chce się ze mną przyjaźnić, ja od razu obdarzam go ogromną dozą sympatii, dobrej energii, na wyrost, żeby nie usłyszeć "nie". Moim problemem jest niska samoocena – mówi Magda Gessler.

(at)

1 komentarz

  • 64to nie 20 lat
    64to nie 20 lat środa, 15, marzec 2017 17:06 Link do komentarza

    Skóra naciągnięta i usta jak parówki-durnieje na starość...dzierlatka.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę