MenuPolicja szuka właścicieli skradzionych psów. Zobacz, czy nie ma twojego czworonoga [GALERIA]

Policja szuka właścicieli skradzionych psów. Zobacz, czy nie ma twojego czworonoga [GALERIA] arch. suffolk.police.uk

Suffolk Constabulary opublikowała zdjęcia psów przejętych, w ramach operacji policyjnej w zeszłym miesiącu. Służby próbują teraz namierzyć ich właścicieli. 

Jeżeli uważacie, że któreś z tych psów jest wasza, skontaktujcie się z zespołem śledczym za pośrednictwem adresu e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie zapytania należy kierować do 24 maja 2021 r.

Ponad 80 psów różnych ras iw różnym wieku znaleziono w West Meadows w Ipswich, gdzie policja, z pomocą agencji partnerskich, weszła na posesję w sobotę 20 marca.

Policja zapewnia, że w ciągu ostatnich kilku tygodni funkcjonariusze ciężko pracowali, aby zidentyfikować właścicieli 83 psów. Jednak ze względu na brak cech identyfikacyjnych i informacji proces okazał się trudny. Jak dotąd żadne ze zwierząt nie spotkało się ponownie ze swoimi właścicielami.

Teraz zespół śledczy prosi potencjalnych właścicieli, którzy wcześniej nie kontaktowali się z policją, o zgłoszenie się.

Detektyw główny inspektor Nicola Wallace, starszy oficer śledczy ds. Operacji, powiedział: „Chcielibyśmy porozmawiać z każdym, kto uważa, że ​​którykolwiek z psów na zdjęciach może należeć do niego. W ciągu ostatnich kilku tygodni funkcjonariusze współpracowali z innymi siłami policyjnymi w pobliżu kraju, a także przeprowadzenie szeregu innych dochodzeń w celu ustalenia, skąd pochodzą psy. ”

Każdy, kto ​​może dostarczyć dowód własności, powinien wysłać wiadomość e-mail do zespołu dochodzeniowego do 24 maja, podając pełne imię i nazwisko, dane kontaktowe oraz numer zdjęcia, które dotyczy danego psa (-ów). Należy pamiętać, że konto e-mail nie będzie stale monitorowane, a zespół nie będzie w stanie odpowiedzieć na żadne inne pytania dotyczące tych psów. 

Dowód własności może obejmować:

  • Dokumentacja weterynaryjna / szczepień wyraźnie identyfikująca psy.
  • Zdjęcia psa z wyraźnymi znakami / bliznami / cechami wyróżniającymi. 
  • Wszelkie szczegóły dotyczące mikroczipu - należy jednak pamiętać, że wszystkie te psy albo nie mają mikroczipów, albo mają chipy, które mogą nie być poprawnie zarejestrowane. 
  • Inne zdjęcia psa (-ów), które potwierdzają własność za życia psa. 
  • Wszelkie szczegóły dotyczące zakupu, w tym szczegółowe informacje o tym, gdzie pies został zakupiony i / lub rachunki.
  • Wszelkie zapisy zgłaszania zgubienia / kradzieży psa (psów) policji lub na innych stronach internetowych / organizacjach charytatywnych. 
  • Niektóre psy są pogrupowane w możliwe grupy miotów, ale niekoniecznie tak jest. 

arch. suffolk.police.uk

Powrót na górę