Logo
 Wydrukuj tę stronę

W maju zapraszamy na koncert Maryja Matka

W maju zapraszamy na koncert Maryja Matka

23 maja b.r o godzinie 16.00, w katedrze p.w. Św Jerzego, Southwark, w Londynie odbędzie się koncert celebrujący Maryję , Matkę Jezusa i wszystkie Matki. 

W koncercie Maryja Matka, dedykowanym wszystkim Matkom,  znajdą się religijne i współczesne piosenki wykonane w języku  polskim i angielskim solo i z akompaniamentem chórów przez znanych i cenionych artystów, którzy na koncert przybędą z kraju takich jak gwiazdor polskich scen Stanisław Sojka, popularnych w Polsce Karolinę Leszko i Kamila Frączka, a także znakomitych i słynnych artystów polskich mieszkających w Wielkiej Brytanii – soprano Anię Jeruc i barytona Marcina Gesla. W koncercie wezmą także udział wspaniały Amen Adoramus, i chór polskich szkół sobotnich; obydwa pod kierownictwem muzycznym utalentowanego Romana Licznerskiego. Wśród piosenek które usłyszymy  23 maja będą , między innymi, przepiękne Ave Maria Michała Lorenza, A Mother’s Prayer , którą rozsławiła Celine Dione, Hail Holy Queen z filmu Sister Act, niezapomniane Polskie ballady – Matko ja Wiem i Do Ciebie Mamo, ikonowa piosenka – Matko, która nas znasz i wiele innych.

UWAGA! KONCERT ZOSTAŁ ODWOŁANY!

Maj jest miesiącem Maryjnym.

26 maja – trzy dni po koncercie Maryja Matka, Polacy będą celebrować Dzień Matki.

Ponadto, 18 maja – 5 dni przed koncertem, obchodzić będziemy 100 – letnią rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II, który jako swoje motto papieskie wybrał maryjne Totus Tuus – cały Twój

Uczcijmy tegoroczny wyjątkowy maj uroczyście przybywając do katedry Św. Jerzego w sobotę 23 maja b.r. 

Zapraszamy wszystkich na ten unikalny koncert. 

Bilety w cenie £15 dostępne są tutaj.

Zobacz także:

© Goniec.com