MenuBartosz Głowacki wystąpi w cafe jazz POSK

  • Napisane przez  Goniec.com
jazzcafeposk.org jazzcafeposk.org

Konfraternia Artystów Polskich w Wielkiej Brytanii i POSK prezentują recital solo Bartosza Głowackiego na akordeonie klasycznym.

Akordeonista Bartosz Głowacki, wszechstronny, pełen charyzmy, charakteryzujący się niezwykłą dbałością o jakość dźwięku. Laureat wielu konkursów.

Występował jako solista w prestiżowych salach koncertowych, w tym w Wigmore Hall, Royal Festival Hall, Barbican, Royal Albert Hall, La Salle Cortot i Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Założyciel Deco Ensemble, współpracował z renomowanymi artystami z różnych światów muzycznych, takimi jak Nigel Kennedy, Trevor Pinnock, Atom String Quartet, Tanita Tikaram, Manchester Collective, Lizzie Ball i Gabriella Swallow. Regularnie gra także z międzynarodowymi orkiestrami i zespołami, w tym z London Symphony Orchestra, Royal Philharmonic Orchestra, London Sinfonietta, Chroma Ensemble, National Theatre i Royal Opera House w Londynie. Niedawno współpracował z grupą Apartment House przy odrodzeniu opery Dejligt vejr i dag, n’est-ce pas, Ibsen? Henning Christiansen w Nowym Jorku i Kopenhadze.

Strona artysty

Kiedy: 23/02/2020
Bilety: 10 £
Telefon: 07900463189

Rezerwacje biletów 020 7736 2629/0790 046 3189
BILETY NIEDOSTĘPNE ONLINE

(jazzcafeposk.org)

Powrót na górę