Menu


Znany serial trafi na duży ekran  

polskiepremiery.co.uk polskiepremiery.co.uk

Cieszące się popularnością Ranczo wraca na ekrany. Tym razem trafi do kin, o czym poinformował reżyser serialu – Wojciech Adamczyk.

Produkcja ma ruszyć już niebawem, a nowy film będzie nosił nazwę Ranczo. Zemsta wiedźm. Ekipa jest gotowa do prac nad kontynuacją kultowego już serialu, jak zapewnił na swoim profilu na Facebooku reżyser przygód mieszkańców Wilkowyj.

Wojciech Adamczyk wyjaśnił także, iż brakuje jeszcze jedynie dofinansowania od producenta, bo produkcja filmu ma ruszyć we wrześniu. Autorem scenariusza jest nieżyjący już Andrzej Grembowicz, odpowiadający za scenariusz serialu Ranczo.

Ranczer z Wilkowyj

Odtwórca roli najpopularniejszego wójta w Polsce, którego losy publiczność śledzić mogła na antenie TVP podczas 10 edycji serialu komediowo – obyczajowego w reżyserii Wojciecha Adamczyka – Ranczo.

Mimo iż akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnej miejscowości Wilkowyje, popularność losów bohaterów eksplodowała. Dzięki sukcesowi fabuły Studiu A (producent) udało się zrealizować 10 serii Rancza, a sam serial otrzymał Telekamery 2009, 2015 i 2016 w kategorii Serial, jak również nagrodę specjalną, Super Telekamerę Roku.

Sam Cezary Żak, absolwent studiów na Wydziale Aktorskim wrocławskiej filii PWST w Krakowie i odtwórca podwójnej głównej roli braci -bliźniaków w serialu Ranczo, często w swojej karierze filmowej jest obsadzany w duecie aktorskim z Arturem Barcisiem. Na zasadzie przeciwieństwa postaci duet ten działa bez zarzutu.

Kolejnym i aktualnym, po popularnym w latach dziewięćdziesiątych sitcomie Miodowe lata, połączeniem aktorów jest legendarny hit Broadway’u, którego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, jaki ma na Broadway’u teatr swego imienia. A mowa o Dziwnej parze, którą będzie można zobaczyć w Londynie już 1 czerwca 2019 roku.

Ta niezastąpiona komediowa para wcieli się w rolę kochającego uroki życia dziennikarza sportowego Oskara i jego żywego zaprzeczenia, domatora, pedanta i hipochondryka Feliksa. Zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów okazuje się zabawne, dowcipne i ciepłe, w końcu “Neil Simon wie o komedii wszystko!”.

Cezarego Żaka, który jest nie tylko aktorem, ale i reżyserem teatralnym, można także podziwiać na wielkim ekranie w filmach: 7 uczuć, Diablo. Wyścig o wszystko, Ajlawju czy Dzień Świra. Artysta użyczył też swojego głosu do dubbingu w produkcjach m. in.: Shrek Forever, Mike i Molly, WALL・E, Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki.

6 czerwca mogliśmy ogladać go w londyńskim spektaklu "Dziwna para".

(Aleksandra Jaworska/polskiepremiery.co.uk)

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę