Menu


Plejada znakomitych gwiazd w spektaklu „#POZYTYWNI”

cityheroesmedia.co.uk cityheroesmedia.co.uk

Pozytywni to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia, w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat, oraz reżyser, Krzysztof Czeczot.

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA (Magdalena Boczarska) jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA (Łukasz Simlat) - geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ (Olga Bołądź) - arystokratkę, która odkrywa swoje - bynajmniej niearystokratyczne! - korzenie; oraz JANA (Janusz Chabior) - męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

#Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego - co warto podkreślić - pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas - mówi reżyser spektaklu, Krzysztof Czeczot.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco...

SCENARIUSZ: Cezary HARASIMOWICZ
REŻYSERIA: Krzysztof CZECZOT
OBSADA:
EWA - Magdalena BOCZARSKA
ANNA - Olga BOŁĄDŹ
JAN - Janusz CHABIOR
MICHAŁ - Łukasz SMILAT

kontakt do organizatora: 07879871032 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji tutaj.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę