Menu


Enjoyuk.pl Music - Krzysztof Zalewski, Maciej Maleńczuk, The Dumplings, Wczasy

Enjoyuk.pl Music - Krzysztof Zalewski, Maciej Maleńczuk, The Dumplings, Wczasy

"Enjoyuk.pl Music" to nietuzinkowe wydarzenie w Wielkiej Brytanii. 20 października wystąpią cztery fantastyczne grupy rodem z Polski.

Począwszy od Krzysztofa Zalewskiego, który w ostatnich latach podbija polski rynek muzyki alternatywnej, zdobywając uznanie najbardziej wymagających słuchaczy. Zalewski posiada rzadko spotykaną barwę, czystość, a zarazem energiczną moc swojego głosu, która potrafi wywołać ciarki, jak i również jego zespół utrzymuje energiczny styl muzyczny, który z pewnością wywoła być może nie do końca kontrolowane ruchy waszych kończyn. 

Maciej Maleńczuk, który w Polsce od kilku dekad dalej tworzy na wysokim poziomie, i mimo wieloletnich sukcesów dalej zachowuje prawdziwą, artystyczną formę i świeżość, wystąpi ze swoim projektem Trio. Jego teksty czasem zahaczają o kontrowersję, są zmuszające do refleksji na poziomie egzystencjonalnym, można w nich odnaleźć również treści antysystemowe.

Różnorodności na scenie doda The Dumplings, czyli duet, tworzący w gatunku Electropop. Mają na koncie występy na festiwalach "Liverpool SoundCity" oraz "The Great Escape" w Brighton. Charakteryzują się tym, co dla Electropopu najlepsze, ciekawa melodyjność oraz niebanalne teksty o miłości, pełne trafnych metafor, ich muzyka na długo pozostaje w głowie.

Jako pierwszy w kolejności wystąpi duet Wczasy, który od dwóch lat stopniowo wchodzi coraz śmielej na "wysokie c" polskiej sceny alternatywnej. Ich brzmienie podobne do The Cure, które stworzyli zupełnie niecelowo, a przez użycie syntezatorów z tamtej epoki jest bardzo przyjazne dla ucha, i świetnie współgra z niepopularną, ale zarazem ambitną treścią ich tekstów, które zwracają uwagę na pewne łatwo dostępne i oczywiste sfery życia, których na co dzień nie rozpatrujemy.

UWAGA
Early Bird Tickets w cenie 33 GBP dostępne w przedsprzedaży do 31 lipca.
Cena regularna po 31 lipca : 39 GBP

20.10 – Londyn 02 Forum Kentish Town

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę