Logo
 Wydrukuj tę stronę

Stand-up Polska w Wielkiej Brytanii! Tylko dla dorosłych

Stand-up Polska w Wielkiej Brytanii! Tylko dla dorosłych

Tym razem Stand-up Polska przyjeżdża w listopadzie do Anglii w składzie: Sebastian Rejent, Maciek Adamczyk, Piotrek Szumowski i Michał Kutek. Odwiedzimy 23 listopada Bristol Riproar Pryzm,  24 listopada Southampton The Stage Door oraz 25 listopada Londyn White Eagle. Bilety do nabycia przez portal kupbilecik.pl

 Wystąpią dla was:

Sebastian Rejent
Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko. Sukces. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

Maciek Adamczyk
Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się̨ od 7 lat. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Piotrek Szumowski
Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Podczas podróży m.in. pił ayahuaskę z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza...

Michał Kutek
Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania komik, z rozpędu improwizator. Za pomocą komedii daje upust narastającym w nim od zawsze frustracjom. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Występuje od 2014 roku. Połowa duetu kopanie leżącego.

Wydarzenie tylko dla osób dorosłych.

23.11, godz. 20:00 BRISTOL
Riproar Comedy
Opus Room, Pryzm
The South Buildings
Canon's Road

24.11, godz. 20:00 Southampton
The Stage Door
Southampton
78 West Marlanos Road

25.11, godz. 19:00 Londyn
White Eagle
Club London
211 Balham High Road

 

Zobacz także:

© Goniec.com