Menu


Bell Square - spektakl "Opowieść zimowa"

Bell Square - spektakl "Opowieść zimowa"

W sobotę 6 października, Bell Square w Hounslow zmieni się poraz kolejny w scene teatralną.

Ta jesień jest kolejną, gdy Hounslow zamienia się w gospodarza festiwalu imprez artystycznych. Co dwa tygodnie w sobotę na Bell Square wydarzenie z górnej półki: teatry tańca, spektakle wizualne, happeningi, interakcyjne show, akrobaci, szczudlarze, tancerze.

Wśród nich polski Teatr Biuro Podróży, który wystawi „Opowieść Zimową” – sztukę Williama Szekspira, którą oklaskiwano w 2017 na Festival of Imagineers w Coventry. Poznański zespół wraca na Wyspy Brytyjskie na zaproszenie Watermans – lokalnego centrum sztuki na Brentford  współpracującego z Arts Council England i London Borough of Hounslow. 

Spekakl będzie niezwykłym, bardzo współczesnym ujęciem tematów zazdrości w męskim wydaniu. Publiczność  od pierwszego momentu uczestniczy w widowisku – artyści z Teatru Biura Podróży angażują nie tylko wyrazistością scenografii ale w specyficzny sposób realizują interakcję z publicznością. Tym razem z publicznością w Hounslow. 

Zamiast teatralnych desek sceny – plac na końcu High Street w Hounslow, zamiast sterylnej ciszy – zwyczajna miejsca ulica i realia Bell Square. Zapraszamy na polską interpretację „Opowieści Zimowej” Teatru Biuro Podróży, 6. Października o 20:00 na Bell Square. Wstęp wolny. 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę