Menu


VIII Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE - URODA

VIII Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE - URODA

W dniach 17 – 18 lutego 2018 r. w Londynie w Polskim Ośrodku Społeczno -Kulturalnym (POSK) odbędą się VIII Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE – URODA.

Na targach będą:

  • kosmetyki i suplementy – nowości!
  • medycyna naturalna, różne terapie służące odzyskaniu i ochronie zdrowia
  • żywność naturalna,
  • biżuteria, minerały, olejki,
  • urządzenia do masażu,
  • wellness,
  • Feng Shui,
  • naturoterapia, radiestezja, bioenergoterapia,
  • wróżki, doradcy życiowi
  • bezpłatne seanse grupowe i pokazy.

Na targach będą również firmy które chcą nawiązać nowe kontakty biznesowe (eksport, sieci dystrybucyjne) w UK i w Polsce lub innych krajach Unii Europejskiej. Równocześnie będzie prowadzona sprzedaż produktów i usług dla klientów, którzy przyjdą na targi. Będzie wiele pokazów i demonstracji.

Na targach będą się wystawiać i prowadzić szkolenia wybitni specjaliści w różnych dziedzinach, poniżej znajduje się prezentacja niektórych specjalnych gości targów.

Wyjątkowym prezentem dla Państwa będzie wykład 18 lutego Jana Ciska. eksperta od Feng Shui. Na wykładzie będą udzielane porady z zakresu Feng Shui, będzie można również poradzić się jak umeblować mieszkania i biura zgodnie z zasadami Feng Shui.

Gościem będzie Katarzyna Szafranek - terapeuta i nauczyciel metody Theta Healing, praktyk matrycy energetycznej i odczytu planu duszy.

Zapraszamy Państwa do stoiska z polską księgarnią Wioli Piotrkowskiej która przywiezie mnóstwo najnowszych książek z zakresu medycyny naturalnej, kosmetyki i ezoteryki, astrologii, wiele nowości dotyczących rozwoju osobistego i pracy z podświadomością.

Na targach będze również Dora Cristal, znawczyni tarota nazywana przez tych, którzy ją znają po prostu Dobrą Wróżką. Przez lata zgłębiała tajniki tarota, uczyła się sama i od najlepszych tarocistów w Polsce. Dziś przy pomocy tarota i innych narzędzi ezoterycznych pomaga każdemu, kto się o tą pomoc zwróci, bo wierzy, że życie łatwiej kształtować wiedząc z góry, co nas czeka. Dora Cristal zajmuje się również Feng Shui.

Dora Cristal przeprowadzi na targach bezpłatne wykłady:

1. Feng Shui a bogactwo.

2. Gwiazdy i ich wpływ na nasze życie

Będzie również znana w Polsce i Anglii wróżka i ezoteryczka Beata Karczewska, która wygłosi bezpłatny wykład „Rozwój podświadomości a czytanie snów", opowie również o Kundalini i czakrach. 

Na naszych targach będzie wystawiać się znany londyński wróżbita Bartek Kózka, specjalista od klasycznego wróżenia z kart i z ręki. Radzimy wcześniej zarezerwować sesje przy jego stanowisku!

Na targi przyjedzie pani Sylwia Stelmach – terapeutka która ukończyła liczne kursy: masażu leczniczego, radiestezji z elementami feng shui i innych. Na targach będzie pomagała w rozwoju duchowym i osobistym, oraz pokazywała jak należy pracować ze zwierzętami lecząc ich naturalnymi metodami, a również wygłosi wykład dotyczący tej tematyki.

Pani Sylwia Stelmach wygłosi wykłady:

1. Jak mówisz - tak masz- jesteś kreatorem swojego życia.

2. Czy należy zachować równowagę w rozwoju duchowym?

Bardzo ciekawe jest stoisko Sylwii Wolf, która prowadzi zajęcia z medytacji i rozwoju osobistego.

Więcej informacji TUTAJ.

VIII Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE - URODA

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę