Menu


Musical „Życie Maryi” w Londynie

Musical „Życie Maryi” w Londynie

Parafia p.w. Św. Andrzeja Boboli w Londynie zaprasza na „Życie Maryi” - pełnometrażowy musical, z autorską muzyką graną przez orkiestrę na żywo, scenografią, kostiumami i autentycznym żydowskim tańcem.

47 osobowy zespół tworzą wspólnoty modlitewne z Lublina – Guadalupe i Wspólnota Najświętszego Imienia Jezus. Cieszący się niesłabnącym powodzeniem spektakl był już wielokrotnie wystawiany w całej Polsce. Opowiada o życiu Maryi, od momentu zwiastowania do ukoronowania na Królową Nieba i Ziemi, bazuje na cytatach z Ewangelii i na tradycji Kościoła Katolickiego. Organizacji przedstawień w Londynie patronują Rektor Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii ks. prałat Stefan Wylężek oraz Metropolita Lubelski Abp. Stanisław Budzik. Jest to znakomity sposób na wartościowe spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Prawdziwe umocnienie duchowe dla każdego. 

Gdzie?

POSK, Londyn

Kiedy?

28.10.2017 – godz. 16:30 & 19:30

29.10.2017 – godz. 17:30. 

Bilety normalne w cenie £5 dostępne w oddziałach firmy Sami Swoi, we wszystkich sklepach sieci Mleczko, w niektórych parafiach na terenie Londynu, na stronie bobola.church, pod nr. tel. 07769860814 oraz pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pakiety Rodzinne można zarezerwować przez stronę www.bobola.church lub e pod nr. tel. 07769860814 lub drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 dorosłych + 1 dziecko = £11, każde następne dziecko + £3

1 dorosły + 1 dziecko = £7, każde następne dziecko + £3

 

 

 

 

 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę