Menu


Morliny Goniec Polish Festival już za 11 dni!

Morliny Goniec Polish Festival już za 11 dni! Małgorzata Bugaj

Największa polonijna impreza na Wyspach zbliża się wielkimi krokami – już 9 września w Ealing Common Park odbędzie się 8 edycja – Morliny Goniec Polish Festival.

Jak co roku zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji: degustacje polskich produktów, możliwość konsultacji z prawnikami, ubezpieczycielami, czy też z firmami budowalnymi. Morliny Goniec Polish Festival jak co roku przyciąga wiele rodzin z dziećmi, dlatego nie zabraknie też niespodzianek dla najmłodszych –  malowanie twarzy, dmuchane zamki, pokazy gigantycznych baniek – takie atrakcje zawsze gwarantują świetną zabawę. Natomiast Centrum Pomocy Familia obdaruje dzieci grami edukacyjnymi z serii „Pingwiny z Madagaskaru” oraz maskotkami „Niedźwiedzia Wojtka”.

Goście specjalni

Gwiazdą tegorocznej edycji Morliny Goniec Polish Festival będzie Doda  – jedna z najlepszych i najbardziej charakterystycznych polskich wokalistek, która ponownie koncertuje z zespołem Virgin. Na scenie, podobnie jak ubiegłym roku, pojawi się też grupa Żywiec – polski zespół folklorystyczny oraz zwycięzcy naszego plebiscytu: TeamPuls, Natural Made Rockers oraz Laureaci Międzywojewódzkiego Festiwalu Piosenki Angielskiej w Zaklikowie.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę