×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/goniec-new/www/public_html/images/gallery/Spektakl.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/Spektakl
MenuLondyn: Spektakl „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania”

  • Napisane przez  Goniec.com
Londyn: Spektakl „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania”

Londyńczycy nie muszą dłużej czekać na kolejną ucztę dla miłośników dobrej zabawy w towarzystwie największych gwiazd polskiej sceny teatralnej. Przed nimi bowiem kolejny świetny spektakl teatralny organizowany przez City Heroes Club PolskiePremiery.co.uk – „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania”, który odbędzie się na deskach londyńskiego The Logan Hall w dzielnicy Euston.

Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Kasia Skrzynecka, Ania Oberc, Kuba Przebindowski i Piotr Gąsowski. – To jest spektakl o seksie, ale nie tylko. O naszych fantazjach i pragnieniach z nim związanych. Zarówno reżyser jak i aktorzy podeszli do tematu frywolnie, z odrobiną pikanterii, ale przede wszystkim z ogromnym poczuciem humoru. W ten sposób zdradzają widzom tajemnice alkowy... – zachęcają organizatorzy. 

Spektakl to przezabawna komedia grana przez czworo aktorów, gdzie sceny przeplatane są piosenkami i żywą interakcją z widzami. „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” w reż. Krzysztofa Jasińskiego, z muzyką Jakuba Przebindowskiego opowiadają o seksie w sposób niezwykle dowcipny i pikantny, lecz bez wulgaryzmów, z lekkim przymrużeniem oka. 

Bilety w cenie od £25 dostępne na stronie Polskie Premiery.

17 czerwca, godz. 19.30

The Logan Hall, 20 Bedford Way, London  WC1H 0AL


{gallery}Spektakl{/gallery}

Powrót na górę