Menu


Znajdź świąteczne jajo

Znajdź świąteczne jajo Shutterstock

W okresie przed Wielkanocą w Londynie jak zwykle sporo się dzieje, teraz jednak większość ośrodków nastawiona jest na najmłodszych gości.

Dla najmłodszych przygotowano przede wszystkim zabawy z poszukiwaniem czekoladowych jajek czy pościg za wielkanocnym królikiem w roli głównej. I tak na początek można się wybrać na organizowane z okazji świąt targi Horniman Easter Fair (Horniman Museum, 15-16 kwietnia), gdzie poza Easter Egg Hunt w programie przewidziano m.in. występ na motywach popularnej powieści „Alicja w krainie czarów”.

Małym gościom może także spodobać się wydarzenie organizowane przez My Chocolate (London, N1 5PH, 14-15 kwietnia). Podczas zaplanowanych warsztatów kulinarnych dla najmłodszych mali kucharze odkryją tajniki czekolady i, kto wie, może stworzą własnego czekoladowego zająca? Z kolei 17 kwietnia warto pojawić się w Hampton Court Palace (London, KT8 9AU), gdzie też będzie królować czekolada, a zwłaszcza… schowane w trawie złote króliki Lindta. Ciekawe, komu uda się zdobyć najwięcej?

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę