Menu


Kamil Bednarek koncertuje na Wyspach

Kamil Bednarek koncertuje na Wyspach Agencja BE&W

Kamil Bednarek pojawi się w Wielkiej Brytanii, gdzie zagra trzy koncerty. Odbędą się one w Londynie, Manchesterze i Edynburgu.

Rok 2008 – powstaje zespół Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była epka zatytułowana „Ziemia Obiecana”. Zespół zdobył szeroką popularność w 2010 roku dzięki telewizyjnemu programowi „Mam Talent” i sukcesowi odniesionemu w nim przez Kamila Bednarka – wokalisty, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalisty. Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin „Szanuj” uzyskał status podwójnej platyny.

W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół Bednarek i nagrał płytę „Jestem…”, która utrzymywała się w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. W roku 2013 zespół zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej. Rok 2015 to album „Oddycham”, zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Grupa zagra na Wyspach trzy koncerty – w Londynie, Manchesterze i Edynburgu.

Koncerty odbędą się:

  • 28 kwietnia w Londynie,
  • 29 kwietnia w Manchesterze,
  • 30 kwietnia w Edynburgu,
  • cena: £25-£30

 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę