Menu


Londyn: Ostatki z zespołem Tatry

Londyn: Ostatki z zespołem Tatry

To jedyne takie wydarzenie na Wyspach. 24 lutego połączy nie tylko Polaków z różnych pokoleń, ale także Polaków i Anglików.

Zespół Tatry zaprasza wszystkich na „Ostatki w Jazz Cafe POSK w Londynie”. Jak podkreślają organizatorzy, to wspaniała okazja na dobrą zabawę i roztańczenie wszystkich ekstra-kalorii nabytych podczas świętowania tłustego czwartku. Impreza odbędzie się 24 lutego.

– Największe polskie przeboje, dzięki którym parkiet nie będzie stał pusty, zagra zespół muzyczny Melinum. W programie wiele atrakcji, między innymi konkurs na najpiękniejszą maskę karnawałową. Zachęcamy więc do puszczenia wodzy fantazji i zaplanowania wyjątkowego rekwizytu, który pozwoli zdobyć tytuł zwycięzcy. Natomiast jeśli czasu na takie przygotowania nie wystarczy, karnawałowe maski dostępne będą również przy wejściu do Jazz Cafe. Dodatkowo, w planach występ zespołu Tatry, loteria, smakołyki, a to wszystko w cudownej atmosferze rozkręconej przez tancerzy – gospodarzy wieczoru – czytamy w zaproszeniu.

– Po ogromnym sukcesie naszej Biesiady, którą zorganizowaliśmy we wrześniu chcemy kontynuować serię imprez z zespołem. Wiemy, że to doskonały sposób na wspólną zabawę, podtrzymywanie tradycji oraz pokazanie naszej polskiej kultury, dlatego zachęcamy do zaproszenia również swoich znajomych, którzy nie mają polskich korzeni – mówi Magdalena Krączkowska.

Zespół Pieśni i Tańca Tatry z Londynu swoją działalność rozpoczął w 1962 r. Ostatki to wspaniała okazja, aby dowiedzieć się więcej o samym zespole, zobaczyć część repertuaru i stroje, porozmawiać z tancerzami i wspólnie spędzić czas. – Zespół otwarty jest na nowych członków. Zapraszamy na nasze próby, które odbywają się wieczorami o 19:30 we wtorki i piątki na terenie POSK-u, a także do odwiedzenia naszej strony (www.tatrylondyn.co.uk) i profilu na Facebooku (Tatry – Polish Folk Song and Dance Group) – dodaje.

(mk)

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę