Menu


Luton: Przygotowania do 25. Finału WOŚP

Luton: Przygotowania do 25. Finału WOŚP Agencja BE&W

W lutońskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy praca wre. Imprezy potrwają tu aż trzy dni – tak dużego polonijnego wydarzenia w Luton jeszcze nie było.

Swoją obecnością imprezę uświetnią artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne. Przybędą do nas zarówno z okolic Luton, jak i z Polski. W piątek 13 stycznia w restauracji U Grubego posłuchać będzie można jazzu i bluesa, a restauracją The Gospoda zawojuje hip-hop. W sobotę 14 stycznia sceną w pubie George II zawładną kapele rockowe.

Niedziela rozpocznie się wydarzeniem przeznaczonym dla dzieci, które odbędzie się w restauracji The Gospoda. Tam również po południu rozpocznie się Wielki Finał. Grającym zespołom towarzyszyć będą pokazy, w tym zajęcia z zumby oraz licytacje. Przez wszystkie dni wolontariusze będą zbierali pieniądze do specjalnie oznakowanych puszek, a każdego chętnego darczyńcę odznaczą pięknym, przyklejanym serduszkiem.

W ubiegłym roku Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy udało się zebrać ponad 40 milionów złotych na ratowanie zdrowia i życia dzieci oraz osób starszych. Cieszymy się, że mamy w tym swój udział. Liczymy, że w tym roku uda się zdobyć jeszcze więcej! Do zobaczenia podczas 25. Finału WOŚP! 

Więcej o tym, jak można wesprzeć WOŚP tutaj.

 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę