Menu


„Pitbull. Nowe porządki” w Wielkiej Brytanii i Irlandii

„Pitbull. Nowe porządki” w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Cieszący się niesłabnącym powodzeniem na świecie film Patryka Vegi i Emila Stępnia „Pitbull. Nowe Porządki” będzie dystrybuowany przez największa sieć kin w Wielkiej Brytanii i Irlandii „Odeon”.

Codzienne pokazy w godzinach wieczornych odbędą się w dniach 15-21 kwietnia. Sprzedaż biletów ruszy 12 kwietnia. Bilety będą do nabycia na www.odeon.co.uk,www.odeoncinemas.ie oraz w kasach kin.

Przedpremierowe pokazy startują już w nadchodzący weekend 9 i 10 kwietnia w Showcase Cinema w Peterborough oraz 16 i 17 kwietnia w Showcase Cinema w Derby. Ostatnie bilety są do nabycia na www.bilety-online.co.uk.

Lista kin:

Showcase Cinema:

Derby, Peterborough

Odeon UK:

Belfast, Birmingham-Broadway Plaza, Birmingham-Dudley, Cardiff, Edinburgh Lothian Rd, Glasgow Quay, Kettering, Leeds-Bradford, Lincoln, Liverpool One, London-Greenwich, London-Holloway, London-Kingston Upon Thames, London-Lee Valley, London-Panton Street, London-Streatham, London-Uxbridge the Chimes-Heathrow Airport, London-Wimbledon, Manchester-Printworks, Manchester-Trafford Centre, Milton the Keynes-Stadium, Norwich, Sheffield, Southampton, Swansea, Taunton.

Odeon Irlandia:

Dublin-Charlestown-Dublin Airport, Dublin-Coolock, Dublin-Point Village, Limerick, Waterford.


 

Chcesz być na bieżąco z informacjami z kraju i ze świata? Polub nas na Facebooku!

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę