MenuKrólowa Sandra. Za nami Miss Polski UK & Irealand . Zobacz, zdjęcia i wyniki konkursu

Królowa Sandra. Za nami  Miss Polski UK & Irealand . Zobacz, zdjęcia i wyniki konkursu

Tegoroczną Miss Polski UK & Irealand została Sandra Salamon, zodiakalny skorpion. Pochodzi z Barcina w Kujawsko-Pomorskiem, na Wyspy przyjechała dwanaście lat temu mając zaledwie dziesięć lat.

W zasadzie przypadek sprawił, że zgłosiła się do tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Pawła Majewskiego. Jak mówi, nie spodziewała się, że zostanie tam numerem jeden. – Tak, to było dla mnie naprawdę duże zaskoczenie – wspomina. – Nie sądziłam, że wśród tak wielu wspaniałych i wyjątkowych kandydatek uda mi się zwyciężyć – dodaje skromnie.

Dba o sylwetkę na co dzień (wzrost: 174, biust: 80, talia: 64, biodra: 93), choć ­– jak mówi – nie ma mowy o specjalnych wyrzeczeniach. Fitness zawsze bowiem obecny był w jej życiu i ćwiczenia na siłowni postrzega w kategorii przyjemności. Gdyby nie pandemia, pewnie już byłaby trenerką personalną, niemniej jednak wyrobienie stosownych „papierów” musiała odłożyć na później. Jest w trakcie studiów magisterskich z marketingu cyfrowego, z czym wiąże swoją bliższą i dalszą przyszłość. Ewentualna kariera w show biznesie ma jedynie pomóc w funkcjonowaniu w branży związanej z jej wykształceniem, jak choć w stworzeniu profesjonalnej agencji marketingowej.

W najbliższych dniach naszą polonijną Miss Polski czeka zgrupowanie w Krynicy Zdroju, a już 20 sierpnia stanie do walki o tytuł Miss Polski w Nowym Sączu, którą będziemy mogli śledzić za pośrednictwem telewizji Polsat.

Wyniki:

Miss Polski UK & Ireland 2021 – Sandra Salamon
Miss Polski UK & Ireland Nastolatek 2021 – Klaudia Kotlarz

1st Wice Miss – Katarzyna Kriger
1st Wice Miss Nastolatek Nikola Ładosz

2nd Wice Miss – Nikolina Holuk
2nd Wice Miss Nastolatek – Jagoda Biegała

Miss Foto Nastolatek – Wiktoria Tadej
Miss Foto – Marta Chrostowska

Miss Internetu Nastolatek – C. Wiktoria Tadej
Miss Internetu – Sandra Salamon

Miss Osobowości Nastolatek – Jagoda Biegała
Miss osobowości – Anna Guzak

Miss Uśmiechu – Nell Malczuk
Miss Gracji – Daria Barambas. 

fot. Piotr Apolinarski Photojournalism

Powrót na górę