MenuInteligentny kask narciarski

  • Napisane przez  ministerstwogadzetow.com
Inteligentny kask narciarski

Livall RS1 to inteligentny kask narciarski bardzo wysokiej jakości, zdobywca prestiżowej, międzynarodowej nagrody: CES Innovation Award. Kask wykonany jest z bardzo mocnego tworzywa ABS oraz wysokiej jakości pianki EPS. Kask RS1 charakteryzuje się opływowym, aerodynamicznym kształtem i jest wyposażony w 15 otworów wentylacyjnych.

Wygoda i bezpieczeństwo to jednak nie jedyne atuty tego kasku, wyposażony jest on bowiem w szereg nowoczesnych funkcji oraz łączność Bluetooth. Dzięki Bluetooth możesz łatwo połączyć się ze swoim telefonem komórkowym, co pozwoli ci na prowadzenie rozmów telefonicznych, słuchanie ulubionej muzyki czy nawet instrukcji nawigacyjnych. Wbudowane głośniki są oczywiście głośnikami stereo a mikrofon jest wyposażony w redukcję szumów.

Kask Narciarski Livall RS1 jest również wyposażony w czujnik wstrząsów, który w przypadku wykrycia przez kask silnego przeciążenia, takiego jak upadek, automatycznie uruchamia procedurę alarmową wysyłając sygnał SOS z aktualną pozycją do wybranej wcześniej osoby kontaktowej.  Kask wyposażony jest też w funkcję Walkie-Talkie, czyli funkcję krótkofalówki umożliwiającą prowadzenie rozmów z innymi posiadaczami tego kasku. Obsługa kasku jest bardzo dobrze przemyślana i można go wygodnie obsługiwać bez ściągania rękawic narciarskich.

SPECYFIKACJA:

Inteligentny Kask Narciarski Livall RS1 (Livall Ski Helmet RS1)
Obwód głowy regulowany w zakresie: 57-61cm
Bluetooth: BT 4.2 + BLE 4.2 Zasięg do 10 metrów
Głośniki: stereo 2x 0,5 W
Mikrofon: -32 dB
Wiatroodporny mikrofon i głośniki o wysokiej jakości akustycznej
Wbudowana Bateria: 1000 mAh
Zasilanie: DC-5V / 1A
Port ładowania: magnetyczny kabel USB
Czas ładowania: około 2 godziny
Czas pracy: około 16 godzin
Tryb gotowości: 48 godzin
Pozycjonowanie GPS w czasie rzeczywistym
Przycisk Push-to-Talk
Temperatura pracy: od -20 ° C do 40 ° C
Waga: 750 g
Certyfikat bezpieczeństwa: EN1077 / ASTM F2040

£138 * ministerstwogadzetow.com

Powrót na górę