Menu


Zabezpiecz swoje przedmioty innowacyjną Kłódką na odcisk palca!

Zabezpiecz swoje przedmioty innowacyjną Kłódką na odcisk palca!

Jeśli chcesz skutecznie zabezpieczyć swój dom, piwnicę, szafkę, schowek lub inne miejsce, w którym przechowujesz cenne przedmioty? To gadżet dla Ciebie!

Kłódka na odcisk palca P3, jak sama nazwa wskazuje, otwiera się poprzez dotknięcie palcem! Dzięki wbudowanemu czytnikowi linii papilarnych Kłódka rozpoznaje właściciela. Wystarczy, że wcześniej zaprogramujesz ją na ,,swój palec”, a w przyszłości, gdy będziesz chciał otworzyć blokadę – wystarczy, że dotniesz placem czytnika.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

To najprawdopodobniej najbezpieczniejsza możliwa blokada. Każdy człowiek ma inny układ linii papilarnych, których nie da się podrobić w żaden sposób. Tak więc nikt  nie ma takiego samego odcisku palca, jak Ty! Oznacza to, że Twoje rzeczy będą bezpieczne, bo nikt oprócz Ciebie nie będzie w stanie otworzyć Kłódki. Ponadto Kłódka jest wodoodporna, dzięki czemu można ją używać wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Zapomnij o noszeniu pęku kluczy

W związku z tym, że aby otworzyć Kłódkę wystarczy przyłożyć palec do czytnika linii papilarnych, możesz zapomnieć o kluczach! Kluczyki do walizek są tak niewielkie i cieniutkie, że schowanie ich zawsze wiązało się z obawą, że zgubisz je i nie będziesz w stanie później otworzyć walizki. Kłódka na odcisk palca nie potrzebuje żadnego klucza i to jest super!

Możesz zaprogramować aż 10 odcisków palca!

Pamięć Kłódki jest w stanie zapamiętać 10 różnych odcisków palców, dzięki czemu masz możliwość udostępnienia Kłódki swoim bliskim, gdyby zaistniała taka potrzeba. To bardzo wygodne zwłaszcza, gdy dzielisz z kimś dane pomieszczenie czy przedmiot. Zaprogramowane odciski w każdym momencie możesz usunąć.

Specyfikacja:
* Wbudowany czytnik linii papilarnych
* Świetna blokada antykradzieżowa i antywłamaniowa
* Wodoodporna i bardzo wytrzymała
* Wymiary: ok. 7.5 x 4.8 x 1.6 cm
* Wymiary wiązki blokującej: 2.5 x 2 cm
* Wbudowana bateria
* Żywotność baterii ok. 2 lata
* Kolor czarny
* Waga: ok. 200 g

Gadżety od: toys4boys.pl

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę