Menu


Lustro Stormtroopera

Lustro Stormtroopera 4gift.pl

W nowej trylogii Gwiezdnych Wojen to właśnie The First Order, który powstał po upadku Imperium zawładnął Galaktyką. Snoke i Kylo Ren siali postrach na wielu planetach, a Szturmowcy niezmiennie w tym przedsięwzięciu im pomagali. Jeśli jesteś ich fanem i Ty możesz przeglądać się w blasku chwały Najwyższego Porządku! Lustro w kształcie hełmu Stormtroopera sprawi, że poczujesz się jak żołnierz walczący o Galaktykę!

Lustro wykonane jest z wysokiej jakości akrylu. Czarne wstawki, które się na nim znajdują sprawiają, że idealnie odzwierciedla wizerunek szturmowca Najwyższego Porządku. Co ważne, nie przeszkadzają one w przeglądaniu się w nim i nie ma najmniejszego problemu w ujrzeniu swojego odbicia. To Lustro będzie idealnym dodatkiem do każdego pomieszczenia w domu, nadając mu charakteru Gwiezdnych Wojen! Wyraź swoją sympatię do filmów za pomocą tego gadżetu, a każdy przeglądając się w nim poczuje odwagę walczącego szturmowca!

Lustro możesz podarować swojej dziewczynie, chłopakowi, mamie czy tacie jeśli tylko są fanami sagi! Perfekcyjnie sprawdzi się zarówno w łazience jak i w pokojach. Będzie to też idealny prezent na parapetówkę. Gospodarze nowego mieszkania zachowywali w nim najwyższy porządek, bo szturmowiec będzie ich zawsze pilnował!

Specyfikacja: 

  • lustro w kształcie Hełmu Stormtroopera Najwyższego Porządku,
  • materiał: akryl,
  • wymiary lustra: 35 x 30,8 x 0,6 cm,
  • wymiary opakowania: 39,2 x 35 x 2,3 cm
  • producent: Paladone,
  • oryginalny gadżet wyprodukowany na licencji Lucasfilm Ltd.,
  • Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

(Więcej: 4gift.pl)

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę