Menu


Clocky - uciekający budzik

Clocky - uciekający budzik 4gift.pl

Uparty budzik który zmusi do wstania nawet największego śpiocha. Gdy rozćwierka się na dobre, nikt nie będzie w stanie go zignorować.

Jesteś śpiochem, którego ciężko dobudzić? Zawsze chcesz pospać jeszcze minutkę, a potem się okazuje, że to była godzina? Mamy coś idealnego dla Ciebie i wielu Tobie podobnych. Oto broń ostateczna przeciwko notorycznemu dosypianiu jeszcze minutkę. Clocky - bardzo sympatycznie wyglądający budzik, który zmusi do podniesienia się z łóżka nawet największego śpiocha.

Clocky z pozoru działa jak każdy inny budzik, ale ma jedną bardzo wyjątkową cechę. Gdy włączysz w nim funkcję drzemki zeskoczy on z Twojej szafki nocnej, schowa się gdzieś w pokoju i zacznie dzwonić.

Wydaje Ci się to nierealne? Myślisz, że budzik może się uszkodzić? Nic bardziej mylnego. Clocky został specjalnie zaprojektowany, dlatego może zjechać z każdego przedmiotu o wysokości do 1 metra i nic mu się nie stanie. Dzięki oprogramowaniu przygotowanemu przez Nanda Home Inc. budzik może jeździć nawet w pokoju pełnym szafek oraz drobiazgów. Clocky ma tak zaprojektowane koła żeby był w stanie przejechać po wszystkim. Gdy natrafi na przeszkodę, której nie może pokonać, zmieni kierunek i pojedzie w inną stronę. Dywan i inne włochate ustrojstwa na Twojej podłodze też nie stanowią dla niego przeszkody.

Ukryty w rogu pokoju czy pomiędzy szafkami Clocky zmusi to wstania nawet zatwardziałego amatora spania.

Clocky dostępny jest w 4 kolorach: morski błękit, czarny, migdałowa biel, malinowa czerwień. Dodatkowo jest też wypasiona chromowana wersja dla fanów stylu Bling-bling.

Specyfikacja:

  • może spaść z przedmiotów o wysokości do 1m
  • zasilany 4 bateriami AAA (nie ma ich w zestawie)
  • wymiary: 13,5 x 9 x 9 cm

Więcej można znaleźć na 4gift.pl

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę