Menu


Lodówka na USB

Lodówka na USB

Gadżet dla leniwych, wygodnych i tych, którzy potrzebują niewielkiej lodówki w pokoju. Teraz możesz ograniczyć kursy do kuchni lub schować swoje spacjalne zapasy przed współlokatorami. Oto dostępna w dwóch modelach lodówka zailana przez port USB.

Są takie dni, kiedy zmęczony kładziesz się na łóżku, włączasz ulubiony film oddając się błogiej chwili ukojenia i… Uświadamiasz sobie, że chce Ci się pić. Najchętniej napiłbyś się czegoś zimnego, co schłodzi Cię w tym panującym wszędzie upale. Niestety… droga do kuchni wydaje się być dłuższa niż kiedykolwiek wcześniej. Zmęczone mięśnie nie chcą zadziałać i podnieść utrudzonego ciała. A pić się chce. A może zdarzyło Ci się, że idąc do domu w upale wszystkim, o czym marzyłeś była puszka zimnego napoju w lodówce? Szybko wchodzisz do mieszkania. Otwierasz lodówkę. Sięgasz po napój i… Okazuje się, że Twój współlokator także o nim pomyślał.  Ta lodówka to coś, co rozwiąże tego typu problemy. Wygodna, zasilana przez USB – pozwoli Ci zawsze mieć przy sobie ulubiony napój. Nieziemsko schłodzony. Przy łóżku w Twoim pokoju, a może w samochodzie w drodze na wakacje? Dzięki zasilaniu USB nie gra to już roli.

Model 1
Lodówka z miejscem na jedną puszkę 0.33l.
Wymiary: 10 x 9 x 19,4 cm
Waga: 0,36 kg
Komplet zawiera: lodówkę USB, instrukcję obsługi

Model 2
Lodówka mieszcząca puszkę lub butelkę o pojemności 0.5l lub 2 puszki po 0.33l. Wyposażona w dwie funkcje: chłodzenie lub grzanie, dla tych, którzy oprócz zimnych napojów lubią także te gorące.
Wymiary: 17,5 x 26 x 11,5 cm
Waga: 0.84 kg

Specyfikacja:
Idealny sposób na to by zawsze mieć przy sobie coś zimnego lub ciepłego do picia,
Kompatybline ze wszystkimi systemami operacyjnymi,
Zasilane z portu USB,
Nie wymagają baterii,
Wbudowane diody LED;

21 lub 27 / takapaka.pl

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę