Menu


Toster Star Wars Darth Vader

Toster Star Wars Darth Vader

Toster Star Wars Darth Vader to jeden z tych gadżetów, który czyni z Ciebie maniaka Gwiezdnej Sagi. To przede wszystkim niesamowity design – czyli hełm lorda Vadera, który został wykonany z dbałością o najmniejsze detale. Teraz hełm podtrzymujący życie Vadera, zmieniający jego głos w złowrogie, metaliczne brzmienie z charakterystycznym oddechem, przygotuje dla Ciebie... tosty!

To jednak nie wszystko! Gdy przygotowany idealnie opieczony chleb wyskoczy z tostera, zauważysz na nim logo Star Wars. Toster Darth Vader posiada dwie opcje grzania tostów: "Dark Side" i "Ligh Side". Jak zapewne zdążyliście się już domyślić – toster opiecze Wasze tosty w logo Star Wars na czarny lub biały kolor, mniej i bardziej wypieczone. Codziennie możesz wybierać, czy bliższa jest Ci Jasna, czy Ciemna Strona Mocy. Opcja doskonale oddaje charakter Anakina Skywalkera, który przez całe życie balansował na skraju obu kierunków Mocy. Jako Wybraniec miał przynieść jej równowagę, doprowadził jednak do upadku Zakonu Jedi, ostatecznie jednak odkupując swoje winy i pokonując Imperatora Palpatine'a. Balans Mocy został zachowany.

Oprócz przygotowania zwykłych tostów, toster Star Wars potrafi opiec dla Ciebie również gofry, sandwiche, angielskie mufiny, a nawet burgery. Wszystkie z logo Star Wars! To idealny sposób na rozpoczęcie dnia, a także zachęcenie najmłodszych fanów Gwiezdnej Sagi do zjedzenia śniadania w domu! Toster Star Wars opieka z dwóch stron, jego obudowa chroniona jest przed nagrzewaniem się, posiada funkcję quick-stop, regulowany termostat, automatyczne i ręczne wyłączanie i jest licencjonowanym gadżetem Star Wars.

Specyfikacja:
znakomity design hełmu lorda Vadera
opieka tosty, gofry, mufiny angielskie, burgery
zostawia logo Star Wars na tostach
możliwość opiekania na Jasną i Ciemną Stronę Mocy
funkcja quick stop
automatyczne i ręczne wyłączanie
oficjalny produkt Star Wars
rozmiary: 27,2 x 21,3 cm

£64 / pewex.pl

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę