Menu


Lataj zawsze pierwszą klasą

Lataj zawsze pierwszą klasą

Przedstawiamy przepięknie wykonany model słynnego amerykańskiego samolotu turystycznego Piper J3 Cub. Model jest wyposażony w silnik, regulator oraz 4 serwomechanizmy.

Znana w całym świecie modelarskim, z jakości i dbałości o detale Firma FMS to lider w produkcji latających makiet z odpornego na uszkodzenia niezwykle wytrzymałego materiału, jakim jest EPO. Wszystkie modele tego producenta cechuje wręcz pedantyczna jakość wykonania, dbałość o szczegóły upodobniające model do oryginału, oraz przede wszystkim zawsze doskonałe własności lotne. Model jak pierwowzór doskonale zachowuje się w powietrzu i przepięknie prezentuje się w locie jak i na płycie lotniska. Niesamowita wręcz niespotykana w tej klasie modeli ilość detali i smaczków jak wnętrze z tablicą przyrządów, odwzorowanie poszycia kadłuba i płatów, malowanie zgodne z oryginałem oraz wiele wiele innych szczegółów czyni go prawdziwą makietą. Model posiada skrętne tylne koło umożliwiające kołowanie starty i lądowania z pasa startowego.

Niezbyt duża masa oraz odpowiednio większa rozpiętość skrzydeł modelu powoduje że jest on doskonałą propozycją zarówno dla zaawansowanych modelarzy jak i dla początkujących którzy nie chcą zaczynać nauki od brzydkiego i niezgrabnego motoszybowca. Model przeznaczony jest dla pilotów szukających nietuzinkowego wykonania i wyglądu modelu. Prawie kompletne wyposażony stanowi doskonała bazę do rozpoczęcia przygody z modelarstwem lotniczym. Dzięki mocnemu silnikowi bez szczotkowemu model świetnie nadaje się do kręcenia podstawowej akrobacji jak i oczywiście do makietowych lotów. Model nie wymaga wiele pracy aby znaleźć się w powietrzu. Wystarczy 60 min, aby przygotować Pipra do lotu. Preinstalowane fabrycznie elementy sterowania, serwa, regulator i silnik, czynią go praktycznie gotowym do wzbicia się w powietrze zaraz po wyjęciu z pudełka. Dzięki łatwo demontowalnym skrzydłom model można przewieść na lotnisko nawet małym samochodem.

Cechy użytkowe:
Sterowanie 4-ry kanały (lotki, ster wysokości, ster kierunku, gaz).
Doskonałe własności lotne, stabilny, łatwy w pilotażu, pozwala na wykonywanie podstawowej akrobacji .
Konstrukcja wykonana z odpornego na uszkodzenia i łatwego w naprawie EPO.
Łatwy do złożenia i nie wymagający klejenia.
Wysokiej jakości makietowe wykonanie z dbałością o detale.
Przeznaczenie początkujący i zaawansowani.

Parametry techniczne:
Model wykonany z odpornego na uszkodzenia EPO, pomalowany i oznakowany zgodnie z oryginałem.
Rozpiętość – 1400mm
Długość – 900mm
Waga do lotu – 1340g
Silnik bez szczotkowy: 3536-KV900 (zainstalowany)
Śmigło 11x7 (w zestawie)
Serwa 9g x 4 szt. (zainstalowane)
Regulator 35A (zainstalowany)

Do lotu będzie niezbędne:
Pakiet Li-PO 11,1V 1800mAh
Radio minimum 4 kanały + odbiornik
Ładowarka do pakietów
Baterie do zasilenia nadajnika

£146 / 4i5rc.home.pl

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę