Menu


Jak przygotować bezpieczną przestrzeń dla dziecka

Jak przygotować bezpieczną przestrzeń dla dziecka

Największym wyzwaniem dla rodziców jest przygotowanie bezpiecznej do raczkowania przestrzeni, szczególnie jeśli nie jesteśmy fanami dywanów, a nasze mieszkanie wyłożone jest płytkami, panelami lub parkietem. Odpowiedzią właśnie na takie potrzeby jest Mata Playspot Black Cream GEO Skip Hop.

Taka właśnie jest Mata Playspot Black Cream GEO Skip Hop - minimalistyczne wzornictwo dające ogromne możliwości aranżacji. Mata składa się z 40 trójkątnych puzzli i 32 elementów tworzących ramkę maty. Dzięki tej kombinacji matę można układać dowolnie i tworzyć z niej niepowtarzalne, geometryczne wzory. A wszystko w modnej, biało-czarnej kolorystyce. Taka mata świetnie wygląda w każdym wnętrzu, nie ingeruje dziecięcymi wzorami w kolorystykę naszego mieszkania, dlatego będzie dobrze wyglądać nawet w salonie. W ten sposób tworzymy dla niemowlaka miejsce do bezpiecznej zabawy i nauki poruszania się, utrzymując jednocześnie klimat naszego wystroju i pozostawiając efekt pokoju dorosłych.

Biało-czarne wzory maty mają również wymiar edukacyjny. Małe dzieci na początku widzą właśnie tylko te kolory - biel i czerń, a w późniejszym rozwoju kontrastowe zestawienia barw pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.

Mata Playspot Black Cream GEO Skip Hop stworzona jest z miękkiej pianki, dzięki czemu nawet upadki, które towarzyszą pierwszym próbom samodzielnego przemieszczania, nie będą dla dziecka niebezpieczne. Mata również doskonale izoluje, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem do wnętrz, które mają zimną podłogę, np. wyłożoną płytkami ceramicznymi.

Mata jest bardzo trwała. Jej wielokrotne składanie i ponowne układanie nie powoduje odkształceń, zagięć, ani zniszczeń. Dzięki temu możesz dowolnie zmieniać wzory, przenosić matę z jednego pomieszczenia do drugiego lub zwyczajnie złożyć ją, aby umyć pod nią podłogę. Miękkie tworzywo maty jest również łatwe w czyszczeniu. Matę można odkurzyć, zmyć mokrą szmatką lub też całkowicie zamoczyć i ręcznie wyprać. Nie spowoduje to jej zniszczenia, a tobie da pewność, że powierzchnia maty jest czysta i bezpieczna dla twojego maleństwa.

Wybierając rozwiązanie, jakim jest Mata Playspot Black Cream GEO Skip Hop tworzysz swojemu maleństwo bezpieczne miejsce do zabawy i nauki. Jednocześnie wzór maty pozwala ci na zachowanie charakteru twojego wnętrza i pozwala na wydzielenie przestrzeni dziecięcej w salonie, kuchni czy innym pomieszczeniu. W ten sposób możesz zachować harmonię między potrzebami dziecka, a potrzebami dorosłych użytkowników domu.

cena: 345.00 PLN / www.babymama.pl

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę