MenuWeź udział w plebiscycie. Zadecyduj, gdzie ma stanąć kolejny nadajnik Sami Swoi Radio

  • Napisane przez  goniec.com
Weź udział w plebiscycie. Zadecyduj, gdzie ma stanąć kolejny nadajnik Sami Swoi Radio

Choć Sami Swoi Radio już teraz może pochwalić się największym zasięgiem w systemie DAB+ w UK i Irlandii, absolutnie nie spoczywa na laurach. Wspólnie ze słuchaczami chęć przekraczać kolejne granice. 

" W myśl hasła „Sami Swoi Radio – Wspólnie tworzymy nowe radio o największym zasięgu w systemie DAB+ w UK i Irlandii”, wskaż nam, gdzie powinien stanąć kolejny nadajnik." - zachęcają radiowcy i wyjaśniają, co trzeba zrobić. -  Weź udział w naszym plebiscycie na lokalizację następnego nadajnika. W formularzu, który znajdziesz na stronie Sami Swoi Radio,  podaj oczekiwaną lokalizację  - miasto lub obszar na terenie Wielkiej Brytanii, napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zostaw wiadomość na profilu na Facebooku.  Zagłosuj już dziś, Twoja opinia naprawdę ma dla nas znaczenie. Chcemy poszerzyć zasięg, aby jeszcze więcej Polaków mieszkających na Wyspach mogło słuchać swojego ulubionego radia. W końcu Sami Swoi Radio powstało z myślą o naszych wspaniałych Rodakach! Ma się rozumieć, spośród wskazanych miejsc, wybrane zostanie to z największą ilością głosów. I tam stanie nasz kolejny nadajnik - podkreślają. 

Sami Swoi Radio dostępne jest z nadajników DAB + w Londynie, Surrey, Sussex, Irlandii i Irlandii Północnej. Osoby, którzy mimo największego zasięgu wśród polskich rozgłośni, mają trudności z odbiorem lub mają starsze odbiorniki bez DAB+, mogą słuchać Sami Swoi Radio poprzez aplikacje mobilne oraz stronę www.SamiSwoiRadio.co.uk.

Powrót na górę