Menu


Trasa koncertowa Farben Lehre w UK 2020

Farben Lehre/Facebook Farben Lehre/Facebook

CapriciousArt oraz miesięcznik Goniec Polski i portal Goniec.com zapraszają na koncerty Farben Lehre w Wielkiej Brytanii.

Brawurowa i energetyczna formacja FARBEN LEHRE powstała we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu na bogatą dyskografię kapeli składa się 13 płyt studyjnych oraz liczne kompilacje. Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, Toy Dolls, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators, Outcasts czy Dritte Wahl. W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku – po kilku latach przerwy – ponownie powróciła na polską mapę koncertową. Żywiołowe koncerty zawsze grane "na maksa" to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od piętnastu lat zespół gra blisko 100 koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz poza jego granicami. We wrześniu 2018 ukazała się jedenasta płyta, „Stacja Wolność”. Piętnaście premierowych kompozycji to solidna mieszanka szybkiego, dynamicznego grania oraz klimatycznych utworów, z mocnym, aktualnym przekazem.

Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to "Anioły i demony", "Dobranoc", "Ferajna", "Handel", "Helikoptery", "Judasz", „Ludzie we mgle”, "Matura", „Nierealne ogniska”, "Spodnie z GS-u", „Stacja Wolność” czy "Terrorystan".

FARBEN LEHRE (skład):

Wojciech Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja

Strona oficjalna

Facebook

"Anioły i Demony" 

"Ludzie we mgle" 

"Farben Lehre" 

KONCERT: FARBEN LEHRE + Bruk support

Edynburg, 25 września 2020
Drzwi: 19:00
The Mash House, 37 Guthrie Street EH1 1JG Edinburgh

Event

KONCERT: FARBEN LEHRE + Support

Londyn, 26 września 2020
Drzwi: 19:00
Nambucca, 596 Holloway Road, N7 6LB London

Event

BILETY w sprzedaży od 8 maja!

Link online: www.bilety24.uk

www.eventbrite.co.uk

Więcej informacji już wkrótce na stronie

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę