Logo
 Wydrukuj tę stronę

Świąteczne miejsca w Londynie, które trzeba zobaczyć

Ruda w Wielkim Mieście Ruda w Wielkim Mieście

Ruda w Wielkim Mieście - Polonistka z wykształcenia, z zamiłowania fotografka, podróżniczka i wielbicielka street - artu. Lubię szukać niezwykłości w pozornie zwyczajnych miejscach.

Tak jak obiecałam w ubiegłym tygodniu, dziś przychodzę do was z garścią fotek z zewnętrznych dekoracji Londynu. Czas do Świąt zbliża się coraz większymi krokami, więc mam nadzieję, że z radością obejrzycie zdjęcia.

Jest kilka miejsc w Londynie, które rokrocznie wyglądają spektakularnie i każdy wie gdzie się udać by je zobaczyć. Do takich niewątpliwie należą anioły na Regents Street, dekoracje na Bonds Street czy Covent Garden. Światełka w powyższych wyglądają od kilku lat tak samo - ale i tak rokrocznie wzbudzają zachwyt wielu.

Co roku w inne szaty świetlistych migotliwości stroi się Carnaby Street - tym razem zagłębiamy się w oceanie i spotykamy różne morskie stwory.

Innym miejscem, które niewątpliwie robi wrażenie jest Annabels - w dzielnicy Mayfair. Ubiegłoroczna czerwona choinka osadzona na całym budynku zrobiła furorę, ale i tegoroczna choinka utrzymana w mroźnej bieli w niczym nie ujmuje poprzedniczce. 

Na Covent Garden oprócz najpiękniejszej, żywej choinki w Londynie i jemiołowych lampek, stanęły choinki dekorowane przez kwiaciarnie, sklepy kosmetyczne i operę. Jest tam również niedaleko kawiarnia Ivy z pięknymi Dziadkami do orzechów  - z którymi również i ja się sfotografowałam.

Pięknie oświetlone jest także Wembley - tu światełka są trochę bardziej nowoczesne, ale również urokliwe.

Oj mnóstwo tych miejsc w Londynie. Wystarczy mała przechadzka, niekoniecznie nawet w centrum, by poczuć ten szczególny klimat. Ja wciąż zachęcam do spacerów.

Fot. Ruda w Wielkim Mieście
Zapraszamy do odwiedzenia Rudej w Wielkim Mieście na FacebookYouTube oraz Instagramie.

 

Zobacz także:

© Goniec.com