Menu


Eklektyczna i różnorodna tematyka Free Range

Ruda w Wielkim Mieście Ruda w Wielkim Mieście

Ruda w Wielkim Mieście - Polonistka z wykształcenia, z zamiłowania fotografka, podróżniczka i wielbicielka street - artu. Lubię szukać niezwykłości w pozornie zwyczajnych miejscach.

Jak co roku koniec czerwca i początek lipca w Old Truman Brewery, na znanym z multikulturowości i eklektyzmu, zarówno w sztuce jak i w różnorodności eventów, Brick Lane możemy oglądać Free Range Graduate Art Fair. To doroczna wystawa najbardziej utalentowanych i najlepiej rokujących w artystycznej branży absolwentów kierunków związanych ze sztuką w Wielkiej Brytanii.


Tematyka Free Range jest eklektyczna i różnorodna. Wystawy prezentują prace plastyczne, rzeźbę, malarstwo, sztuki wizualne, design zarówno w architekturze jak i w modzie. Ubiegłe dwa tygodnie odbyły się pod znakiem fotografii, gdzie można było m.in zobaczyć świetne prace Polki Darii Sosnowskiej - studentki fotografii z Edynburga. Bardzo spodobała mi się forma, koncepcja i obróbka zdjęć studentki.

Każdy z pewnością może znaleźć coś dla siebie. Na trzech poziomach starego browaru na oglądających czekają eksponaty, które zaskakują, a czasami nawet szokują. Na pewno jednak nie pozostawiają widza obojętnym.

Fot. Ruda w Wielkim Mieście (zdjęcia z lat ubiegłych)
Zapraszamy do odwiedzenia Rudej w Wielkim Mieście na FacebookYouTube oraz Instagramie.