Menu


Karolina Tuszyńska poleca: "ZOSTAŃ ZE MNĄ"

Karolina Tuszyńska poleca: "ZOSTAŃ ZE MNĄ"

Witajcie!
Nazywam się Karolina Tuszyńska. W sieci szerzej znana jestem jako Londyneczka, a znana jestem z mojej niepohamowanej miłości do książek. Czytam je od zawsze, a od dwóch lat jeszcze o nich piszę i robię im zdjęcia, a od całkiem niedawna opowiadam o nich przed kamerą. Zapraszam na mojego bloga, instagramYouTube oraz do odwiedzania cotygodniowej rubryki czytelniczej na goniec.com! Przyjemnej lektury.

.................................................................................................................................................................

Zapraszam Was dzisiaj do mazurskiej głuszy, gdzie po raz kolejny wybieramy się na spotkanie z Kosmą i Matyldą – dwojgiem ludzi, których przypadkiem zgubiony list połączył kiedyś prawdziwym i pełnym emocji uczuciem. 3 kwietnia nakładem wydawnictwa Czwarta Strona do księgarń trafi trzecia i ostatnia część serii Lidii Liszewskiej i Roberta Kornackiego, której części zatytułowane są kolejno: Napisz do mnie, Zaczekaj na mnie i wreszcie premierowa Zostań ze mną.

Dla mnie są to książki wyjątkowe. Autorzy mają niebywały talent dotykania najgłębszych zakamarków mojej duszy. Ich literatura jest bardzo prawdziwa, wręcz surowa. Oni nie bawią się w upiększanie i koloryzowanie rzeczywistości. Opowiadają o życiu jakim ono jest i nie boją się uciec od sztampowo rozumianego happy endu, tak charakterystycznego dla gatunku powieści obyczajowej.

Wspomniana seria to piękna historia dojrzałej miłości, spotkania mężczyzny z przeszłością i kobiety po przejściach. Żadne z nich nie planuje romansu, miłości, nowego domu, wreszcie rodziny, a to wszystko dopada ich znienacka. I o tym opowiadają dwie pierwsze części, które z serca wam polecam. Gwarantuję wiele wzruszeń.