Menu


X Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA – ZDROWIE – URODA

X Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA – ZDROWIE – URODA

W dniach 23 – 24 luty 2019 r. w Londynie w Polskim Ośrodku Społeczno – Kulturalnym (POSK) odbędą się X Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE – URODA.

Adres targów: Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny (POSK), 238 - 246 King Street, London W6 0RF, Najbliższa stacja metra Ravenscourt Park na District Line. Czynne od 11 do 19.
Wejście na targi tylko 5 GBP!!! Bilety w kasie targów otwartej podczas targów.
Informacje: tel: 0048 601 615 549, Monika Dymecka, e-mai: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.targilondyn.co.uk, Facebook: https://pl-pl.facebook.com/targilondyn/

Hity Targów!!!
- Alex Polanski - USA - Life Improvement Institute. Naturopata i promotor Zdrowia i Długowieczności. Prezentacja i wykład:
1) Żyj świadomie i kreuj swoją rzeczywistość! Masz magiczne możliwości jako człowiek.
2) 1-szy stopień wtajemniczenia - porzuć strach i odzyskaj wiarę w swoje możliwości.Pomoże ci w tym twój kod genetyczny.
3) Analiza pola energetycznego człowieka - zdjęcia aury - doświadczenia
- Katarzyna Szafranek - terapeuta i nauczyciel metody Theta Healing, praktyk matrycy energetycznej i odczytu planu duszy – zapraszamy na jej wykłady i do stoiska.
- Wioletta Sadurek - Diamondheart – mistrzyni terapii za pomocą dźwięków mis i gongów tybetańskich.
- Małgorzata Paluch - Kwantomed – Najnowsze urządzenia do badania stanu organizmu z wykorzystaniem fizyki kwantowej - Wrocławskie Centrum Diagnostyki, Terapii i Rehabilitacji prowadzi terapię według Germańskiej Nowej Medycyny i 5 Praw Natury. Nasze motto: „Natura chce, żebyś żył”. Nasza terapia to „TWOJE ZDROWIE W 3 KROKACH” twierdzi Małgorzata Paluch.
- Radosław Żuchliński - SOUVRE - luksusowa Polska marka z zagranicznymi perspektywami rozwijającymi się w branży marketingu społecznego. SOUVRE oferuje kosmetyki kolagenowe, kosmetyki do pielęgnacji ciała, perfumy i naturalne suplementy diety. Jest to wyjątkowe połączenie świetnej okazji do zarabiania pieniędzy i dostępu do luksusowych kosmetyków.
- Veni – Dieta Praniczna i Bretarianizm. Veni – terapeutka, malarka i trenerka rozwoju osobistego z 25 letnim stażem. Na podstawie zebranych doświadczeń (swoich i uczestników kursów pranicznych jakie prowadzi) wydała książkę : „Odżywianie Światłem. Moja przygoda z jedzeniem inaczej, Dieta Praniczna” a także inne poradniki oraz CD ułatwiające rozwój osobisty w tym odstawianie jedzenia. Wygłosi 2 wykłady: „Dieta Praniczna i tajemnica odżywiania praną - klucz do przejścia na Bretarianizm” i „Korzyści z uwalniania zapisów z innych wcieleń - zdrowie, miłość, dobrobyt”.
- Katarzyna Stankowska – Soul Body Fusio to metoda, która pozwala nawiązać kontakt z własną Duszą. Wędrując przez życie doświadczamy czasami bardzo bolesnych i trudnych momentów w czasie których nasza Dusza oddala się od ciała. Soul Body Fusion® pomaga przywrócić Ją z powrotem, tam gdzie Jej miejsce. Metoda SBF jest idealna dla osób które borykają się z depresją, załamaniem nerwowym, stanami lękowymi lub doświadczyły śmierci lub utraty bliskich osób.
- Niezwykłe kosmetyki „TianDe” - dzięki zastosowaniu biotechnologii zawierają ekstrakty z egzotycznych roślin i ziół przy zastosowaniu dawnych chińskich receptur.
- Zbigniew Jeruzal znany londyński terapeuta zaprezentuje niezwykle skuteczne zabiegi energetyczne i przeprowadzi 2 bezpłatne sesje grupowe.
- Anna Janke – zaprezentuje poszukiwane przez naszych gości najnowsze kosmetyki i suplementy firmy Colway International.
- Bartłomiej Derleta - Kwantowy Analizator  Biorezonansu Magnetycznego. Nowoczesne urządzenie pomiarowe służące do szybkiej oceny kondycji i stanu organizmu w czasie około 60 sekund kwantowy analizator pozwala uzyskać ponad 250 bioinformacji. W czytelny sposób określa nadmiary i niedobory setek składników naszego ciała oraz pokazuje działanie funkcji fizjologicznych.
- Bogdan Warywoda zaprezentuje bardzo skuteczny Japoński masaż.
- Basia Miedziak – Twórca naturalnej kosmetyki z zielonej glinki z całą gamą innych nowych kosmetyków.
- Anna Zawrzykraj – kosmetyczka z Londynu i jej niezwykle skuteczne zabiegi kosmetyczne, które będzie można zobaczyć na pokazie,
- Sylwia Wolf - Nauka Medytacji i zajęcia z rozwoju osobistego.
- Sylwia Stelmach która jest Mistrzem Radiestezji, Hipnoterapeutą. Podczas targów wykonywać będzie: diagnoza radiestezyjną, diagnozę opartą na medycynie chińskiej, zakładanie mikroigieł w uchu ( min. ośrodek głodu i pragnienia), diagnoza ciała biorezonans.
- Patrycja Lech - Pracownia Aniołow to przystań dla wszystkiego, co niesie radość i światło. Jesteśmy polskim wydawcą ezoterycznych książek, organizatorem warsztatów i wspieramy rozwój duchowy ludzi na wielu płaszczyznach. Na naszym stoisku kupisz ciekawe książki, porozmawiasz z ciekawymi kobietami i wypróbujesz wegańskie, naturalne kosmetyki i preparaty. Wspierając przyrodę - rośliny, zwierzęta, całą naszą planetę - wspierasz duchowy rozwój nas wszystkich. Do zobaczenia!
- Kasia Fras przedstawiciel firmy kosmetycznej Organic Life.
Będą również wspaniali doradcy życiowi, Dora Cristal, Bartek Kuzka i Beata Karczewska.

Uwaga: na targach będą firmy, które chcą nawiązać nowe kontakty biznesowe (eksport, sieci dystrybucyjne) w UK i w Polsce lub innych krajach Unii Europejskiej. Równocześnie będzie prowadzona sprzedaż produktów i usług dla klientów, którzy przyjdą na targi. Będzie wiele pokazów i demonstracji. Przyjdźcie na nasze targi z przyjaciółmi i rodzinami! Zapraszamy!