Menu


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra też w Bedford!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra też w Bedford!

Dla wielu Polaków coroczna akcja charytatywna organizowana przez Jurka Owsiaka to wyjątkowa okazja, by połączyć siły i zebrać jak najwięcej pieniędzy na potrzebny sprzęt do leczenia chorych. Taką potrzebę serca odczuwają również Polacy mieszkający poza granicami Polski. 

Sami Swoi przekazypieniezne.com oraz Goniec Polski włączyli się w organizację kolejnego sztabu w Bedford. Firma Sami Swoi przekazypieniezne.com jest partnerem strategicznym całej akcji. 

- W Bedford mamy taką grupę zapaleńców, którzy jak co roku przygotowali na ten dzień wiele atrakcji. Takimi atrakcjami będą niewątpliwie występy gwiazd, które jak co roku zawitają do naszego miasta, aby uprzyjemnić Państwu czas – zaprasza Dorota Schwałkowska.

W tym roku sztab w Bedford będzie gościć m. in. Małgorzatę Ostrowską, której kariera piosenkarki rozpoczęła się w wieku 11 lat. Długoletnia wokalistka grupy „Lombard” o mocnym, drapieżnym głosie w 1999 roku rozpoczęła karierę solową. Znana z takich przebojów jak „Szklana pogoda”, „Taniec pingwina na szkle” czy „Meluzyna”, na której wychowało się kilka pokoleń z pewnością pokaże publiczności Wielkiego Finału WOŚP w Bedford, że formy mogą jej pozazdrościć dużo młodsze wokalistki.

- Myślę, że również kolejnego zespołu nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać – Poparzeni Kawą Trzy. Formacja złożona z dziennikarzy Radia Zet i RMF FM od dawna bawi publiczność. Muzyka zespołu jest mieszaniną wielu stylów muzycznych takich jak rock, punk, ska. Piosenki takie jak „Okrutna, zła i podła” czy „Byłaś dla mnie wszystkim” rozbrzmiewają na niejednej imprezie, angażując uczestników zarówno do tańca jak i do śpiewania – mówi Schwałkowska ze sztabu w Bedford.

Podczas Wielkiego Finału WOŚP w Bedford wystąpi wirtuoz polskiej sceny muzycznej Grzegorz Turnau, który w 1980 roku był jednym z uczniów Bedford School spędzając większość wolnego czasu w jej dziale muzycznym. To w tej szkole na nowo polubił fortepian, ćwicząc ze słuchu akordy do ulubionych piosenek Lennona i McCartneya.

Na scenie wystąpią również dobrze znani bedfordzkiej publiczności: MAPPS, EsteBlend, Kovaleffsky, Breku, Brylant, Remek, Este, Whisky, RockPaperSister i Stormbringer.

W dniu Finału nie zabraknie dobrego jedzenia, licytacji i atrakcji dla najmłodszych, nauki pierwszej pomocy i wiele innych a to wszystko dzięki zaangażowaniu organizatorów, wolontariuszy, sponsorów i darczyńców.

Partnerem strategicznym jest firma Sami Swoi przekazypieniezne.com, zaś patronat medialny objął Goniec Polski. 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę