Menu


Spotkania z Adamem Bieleckim + KONKURS

Spotkania z Adamem Bieleckim + KONKURS

Już we wrześniu odbędzie się seria spotkań z Adamem Bieleckim, polskim wspinaczem. Podczas prelekcji zostanie przedstawiony w skrócie życiorys wspinaczkowy Adama Bieleckiego. Mamy też dla Was wejściówki na to wydarzenie! 

Prelekcja „Szczyt Marzeń – moja droga na K2” ilustruje drogę, jaką pokonał Adam, aby zostać jednym z czołowych himalaistów młodego pokolenia. Podczas pokazu autor postara się przybliżyć zjawisko himalaizmu zimowego, a także za pomocą zdjęć i filmów opowie o swoich najważniejszych górskich osiągnięciach. Adam opowie o swoich trudnych wspinaczkowych początkach, pierwszych krokach w wysokich górach, a także o tym, jak nie poddawał się zniechęceniu i frustracji, które dopadały go np. w przypadku tragicznych wydarzeń. Głównym punktem prelekcji jest jednak historia zimowej wyprawy na K2 oraz bezprecedensowej akcji ratunkowej na Nanga Parbat. 

Więcej można przeczytać tutaj.

Mamy także dla Was konkurs. Do wygrania jest 6 podwójnych wejściówek na spotkanie z Adamem Bieleckim. Wystarczy wysłać maila z tytułem "Konkurs Bielecki" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści podając swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Należy podać również datę (a co za tym idzie - miejsce), kiedy chcecie wybrać się na prelekcję. Do wyboru są 8 września i 9 września. Skontaktujemy się ze zwycięzcami.  

Manchester 08.09.2018
University of Salford w sali Maxwell Upper Hall 
Crescent, Salford M5 4WT
Otwarcie drzwi o 16:00 

Londyn 09.09.2018
Goldsmiths University w sali Great Hall 
8 Lewisham Way, New Cross, SE14 6NW
Otwarcie drzwi o 12:00 

Wysyłając zgłoszenie konkursowe wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez 1MM Media Ltd t/as Goniec oraz ewentualne inne zgody dotyczące pozwolenia na opublikowanie informacji o zwycięzcach oraz na wykorzystanie wizerunku zwycięzcy, czy na przetwarzanie danych w innych celach marketingowych, a także oświadczasz o zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę