Menu


MegaYoga Music zaprasza na koncert Happysad + KONKURS

MegaYoga Music zaprasza na koncert Happysad + KONKURS

Zapraszamy na koncert zespołu HAPPYSAD, który powraca do Londynu po dwóch latach, promując najnowszą płytę „Ciało obce”.

Ci, którzy byli na wcześniejszych koncertach wiedzą jak wspaniale się wszyscy bawili. Ci, którzy nie byli mają kolejną szansę by zobaczyć swoich ulubieńców na żywo. Koncerty HAPPYSAD to prawdziwa rockowa energia i doskonały show.

Kiedy: 30.09.2018 LONDON
Gdzie: The Garage 20-22 Highbury Corner, London N5 1RD
Bilety: £23 przedsprzedaz /  £28 w dniu koncertu

tradycyjnie :
ALT TICKETS:
https://www.alttickets.com/happysad-the-garage-2018-09-30-19-00
TICKETWEB:
https://www.ticketweb.uk/event/happysad-the-garage-tickets/8493805
Informacje: https://www.facebook.com/events/180252092829420/
www.megayoga.co.uk

Limit wieku :14+, wszyscy poniżej 16. roku żcyia mogą wejść tylko pod opieką osoby dorosłej (18+)
Klub może poprosić o okazanie ID przy wejściu.

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. W lipcu 2004 nakładem S.P. Records ukazał się debiutancki album zespołu „Wszystko jedno”. W kwietniu 2007 magazyn Teraz Rock umieścił płytę „Wszystko jedno” wśród 50 najważniejszych albumów w historii polskiego rocka. Album ma status złotej płyty, podobnie jak kolejna płyta „Podróże z i pod prąd”.

W połowie roku 2006 w zespole nastąpiła zmiana perkusisty – Maćka Sosnowskiego zastąpił Jarosław Dubiński. 1 września 2007 podczas III edycji organizowanego przez zespół happysad festiwalu SKARfest miała miejsce premiera trzeciego krążka zespołu – „Nieprzygoda”. Premiera tej płyty znalazła się na pierwszym miejscu OLIS – listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce i szybko została złotą płytą.

Koncertowe wydawnictwo DVD Happysad “Na żywo w STUDIO” zyskało status złotej płyty już w dniu premiery, 24 listopada 2008, a w maju 2009 r. DVD uzyskało status platynowej płyty. W październiku 2011 ukazało się jubileuszowe wydawnictwo „Zadyszka”, podsumowujące dziesięć lat działalności zespołu, składające się z dwóch płyt. Na pierwszym krążku 13 zaprzyjaźnionych zespołów gra utwory Happysad, a drugi to DVD z koncertem zespołu z Jarocina z udziałem urodzinowych gości. Kolejne premierowe płyty zespołu debiutowały na szczycie OLISu i szybko pokrywały się złotem, a wydana w 2009 r. płyta „Mów mi dobrze” oraz pochodząca z 2012 r. „Ciepło/zimno” zyskały status platynowej płyty.

4 grudnia 2013 roku ukazało się kolejne wydawnictwo DVD i 2CD dokumentujące występ zespołu na Przystanku Woodstock w 2012 i – jako zdobywca Złotego Bączka – w 2013 roku. W lutym 2014 roku zespół rozpoczął współpracę z producentem Marcinem Borsem, z którym nagrał album “Jakby nie było jutra”, który w październiku 2014 r. zadebiutował na 1 miejscu OLIS, spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami i w ciągu miesiąca zyskał status złotej płyty. Najnowsza płyta zespołu „Ciało obce” ukazała się 10 lutego 2017 r, a albumowi towarzyszy 11 wideoklipów zrobionych przez ekipę SKY Piastowskie.

Mamy też dla wszystkich Czytelników konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne bilety na koncert. Wystarczy wysłać maila z tytułem "Happysad konkurs" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści podając swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Skontaktujemy się ze zwycięzcami. 

Wysyłając zgłoszenie konkursowe wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez 1MM Media Ltd t/as Goniec oraz ewentualne inne zgody dotyczące pozwolenia na opublikowanie informacji o zwycięzcach oraz na wykorzystanie wizerunku zwycięzcy, czy na przetwarzanie danych w innych celach marketingowych, a także oświadczasz o zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę