Menu


Projekcja filmu Zimna wojna i koncert Joanny Kulig w kinie Curzon

Projekcja filmu Zimna wojna i koncert Joanny Kulig w kinie Curzon Łukasz Bąk/Filmweb

Do Londynu przyjedzie Joanna Kulig, odtwórczyni głównej roli w filmie „Zimna Wojna”. Będzie przedpremierowa projekcja oraz koncert aktorki. 

Zimna wojna to film w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, który na festiwalu w Cannes otrzymał złotą Palmę w kategorii „najlepszy reżyser”. Opowiada o historii trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale jednocześnie nie potrafią być razem. Akcja rozgrywa się w Europie, m.in. w Polsce w latach 50. I 60. XX wieku. 

Cała opowieść owiana jest dobrze skomponowaną muzyką, która powstała przy współpracy kompozytora filmowego Marcina Maseckiego i Joanny Kulig – głównej bohaterki, która wykonywała te utwory. 

Teraz publiczność w Wielkiej Brytanii będzie miała możliwość obejrzeć przedpremierowo projekcję, którą zachwyca się cały, kinowy świat. Dodatkowo, po seansie organizatorzy zapraszają na koncert Joanny Kulig w akompaniamencie fortepianu. Muzyczny spektakl przepełniony będzie ludowymi pieśniami dawnej Polski, połączone z jazzowym akcentem. 

Cena: £23
Data: 21 sierpnia, godz. 18:30
Gdzie: Curzon Mayfair Cinema
38 Curzon St, Mayfair, London W1J 7TY

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę